1%
  • 0/10

تصاویر منتشر شده از وان‌پلاس اوپن را ببینید؛ چین‌خوردگی کمتر از زد فولد ۵

تصاویر منتشر شده از وان‌پلاس اوپن را ببینید؛ چین‌خوردگی کمتر از زد فولد ۵ ۰ ۱۸ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
وان‌پلاس اوپن چین‌خوردگی

تصویر منتشر شده از گوشی تاشوی مورد انتظار وان‌پلاس اوپن نشان می‌دهد چین‌خوردگی وسط نمایشگر آن حتی از گلکسی زد فولد ۵ هم کمتر است.

وان‌پلاس قرار است به وزدی از گوشی وان‌پلاس اوپن به عنوان نخستین گوشی تاشوی خود رونمایی کند. محصولی که گفته می‌شود همان اوپو فایند N3 با نام و یک سری امکانات متفاوت خواهد بود. اما آنچه که در رابطه با این محصول اهمیت دارد، نامش نیست، چین‌خوردگی وسط نمایشگر آن است که گفته می‌شود حتی از گلکسی زد فولد ۵ هم کمتر است.

به تازگی یک ویدیو از این گوشی منتشر شده که به لطف آن توانستیم وان‌پلاس اوپن را شانه به شانه‌ی گلکسی زد فولد ۵ مشاهده کنیم. در این ویدیو به وضوح پیداست که چقدر وان‌پلاس اوپن در مقایسه با گلکسی زد فولد ۵ چین‌خوردگی کمتری دارد. به عبارتی دیگر، آنقدر میزان خط وسط پنل در این گوشی کم است که دیده نمی‌شود. علاوه بر این‌ها، لولای به کار رفته در این محصول هم آنقدر خلاقانه طراحی شده که عملا هیچ فاصله‌ای هنگام بسته شدن گوشی بین دو طرف پنل ایجاد نمی‌شود.

علاوه بر این‌ها، قرار است کلید مربوط به قطع صدای اعلانات هم روی فریم کناری وان‌پلاس اوپن با طراحی دندانه‌ای تعبیه شود که طی چند سال اخیر به امضای کار وان‌پلاس روی گوشی‌هایش تبدیل شده است. کلیدی که علاقه‌مندان به گوشی‌های وان‌پلاس واقعا دوستش دارند و هیچوقت از روی گوشی‌های این شرکت برداشته نشده و حالا حتی در گوشی تاشوی مورد انتظار این شرکت هم قرار است تعبیه شود.

تاریخ دقیق رونمایی از گوشی وان‌پلاس اوپن متأسفانه هنوز اعلام نشده اما با توجه به اینکه چین‌خوردگی آن حتی از گلکسی زد فولد ۵ هم کمتر است، نوید یک محصول بسیار جذاب با امکانات متنوع را می‌دهد که قطعا باید به یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های تاشوی سال ۲۰۲۳ تبدیل شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments