تریلر جدید بازی Star Wars: Squadrons با محوریت داستان بازی منتشر شد

به امپراطوری در آسمان پایان دهید

مراسم Gamescom 2020 که به دلیل شیوع ویروس کرونا بصورت استریم اینترنتی برگزار می‌شود، به پایان خود نزدیک می‌شود و در جریان آن، دقایقی پیش شاهد انتشار تریلر جدیدی از بازی Star Wars: Squadrons با محوریت خط داستانی بازی بودیم.

بازی Star Wars: Squadrons که چند ماه پیش شاهد معرفی آن از سوی Electronic Arts بودیم، بر روی تجربه‌ی هوایی دنیای استار وارز تمرکز دارد و به نبردهای هوایی با سفینه‌های مختلف می‌پردازد. در این بازی شما قادر خواهید بود با سفینه‌های مختلف، از Tie Fighter گرفته تا X-Wing به ماجراجویی‌های هوایی در دنیای استار وارز بپردازید. بازی Star Wars: Squadrons که اتفاقات پس از قسمت ششم سری فیلم‌های حماسه‌ی اسکای‌واکر دنیای استار وارز (Star Wars: The Skywalker Saga) را روایت می‌کند، شما را در نقش دو شخصیت مختلف در دو سمت متضاد جمهوری جدید (The New Republic) و امپراطوری (The Empire) قرار می‌دهد و خط داستانی بازی را به پیش می‌برد.

در این تریلر که دقایقی پیش منتشر شد، شاهد حضور Susanne Hunka، یکی از تهیه‌کنندگان بازی، بودیم که اطلاعات جدیدی از جدیدترین ساخته‌ی Motive Studios، داد. به گفته‌ی سوزان هونکا، شما در خط داستانی بازی در نقش دو خلبان در دو سمت مخالف قرار خواهید گرفت و وظیفه دارید تا طبق ماموریت‌هایی که به شما داده می‌شود، خطوط دشمن را ضعیف کنید و از بین ببرید. نکته‌ی جالب Star Wars: Squadrons که برای اولین بار در دنیای گیم شاهد آن هستیم، قابلیت شخصی‌سازی سفینه‌ی خودتان است که قادر خواهید بود از کابین گرفته تا ظاهر بیرونی آن را هرطور که می‌خواهید بسازید و از سفینه‌ی شخصی‌سازی‌ شده‌ی خود در خط داستانی بازی و در بخش Co-Op استفاده کنید. در این تریلر شاهد دقایقی از گیم‌پلی بازی نیز بودیم که گرافیک و مکانیک بازی را نیز به نمایش گذاشت.

بازی جدید Star Wars: Squadrons، آخرین ساخته‌ی Motive Studios، قرار است در تاریخ 2 اکبر 2020 مصادف با 11 مهر 1399 برای PC و کنسول‌های نسل هشت، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا