1%
  • 0/10

بازی‌های پلی استیشن پلاس در ماه جولای لو رفت

رمنانت ۲

بازی‌های پلی استیشن پلاس در ماه جولای لو رفت ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی پلی استیشن پلاس جولای

یکی از افشاگرهای سرشناس به تازگی فهرست اسامی بازی های جدید پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم در ماه جولای ۲۰۲۴ را لو داد.

سرویس جدید پلی استیشن پلاس کاتالوگ گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در دو سطح اکسترا و پریمیوم و در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. این سرویس هر ماه میزبان آثار جدید و مختلفی است که در همین راستا، ساعاتی قبل شماری از بازی‌های جدید و احتمالی آن لو رفته است.

در واقع، ساعاتی پیش Billbil-Kun، یکی از افشاگرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، لیستی از بازی های جدید پلی استیشن اکسترا و پریمیوم در ماه جولای به اشتراک گذاشت که بر اساس آن، به نظر می‌رسد که بازی Remnant 2 به عنوان برجسته‌ترین بازی این ماه به سرویس اشتراکی مزبور اضافه خواهد شد.

بازی‌های ماه جولای پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم

  • Remnant 2
  • Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion
  • Pathfinder: Wrath of the Righteous
  • Mount & Blade II: Bannerlord
  • No More Heroes 3
  • Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition

این اینسایدر مدعی است که از عرضه بازی‌های فوق در سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم در ماه جولای اطمینان دارد، اما به نظر می‌رسد که بخش سرگرمی‌‎های تعاملی شرکت سونی فارغ از این‌ها، بازی Remnant: From the Ashes را نیز در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد. البته، انتشار این عنوان در پلی استیشن پلاس قطعی نیست.

دقت داشته باشید هنوز تاریخ ورود این بازی‌ها به پلی استیشن پلاس مشخص نیست، اما طبق سنت همیشگی ژاپنی‌ها، احتمال می‌رود که بازی‌های جدید در روز سه‌شنبه هفته آینده، ۱۶ جولای (۲۶ تیر ماه) به طور رایگان در دسترس مشترکین قرار بگیرند.

بهتر است بدانید شرکت سونی از روزهای گذشته بازی‌های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس اسنشیال را در اختیار مشترکان قرار داده است. بر این اساس، کاربران هر سه سطح اسنشیال، اکسترا و پریمیوم از همین حالا می‌توانند سه بازی Borderlands 3 و NHL 24 و Among Us را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments