برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر جدید Assassin’s Creed Valhalla منظره‌ای زیبا را به تصویر می‌کشد

پیش به سوی گرداسنگ!

تصویر جدید Assassin’s Creed Valhalla منظره‌ای زیبا را به تصویر می‌کشد ۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
تصویر جدید Assassin's Creed Valhalla

رافائل لاکوست که به عنوان کارگردان هنری در شعبه‌ی مونترال یوبیسافت فعالیت می‌کند، اخیرا تصویر جدید Assassin’s Creed Valhalla را به اشتراک گذاشته است.

Assassin’s Creed Valhalla، یکی از بازی‌های پرحاشیه‌ی ماه‌های اخیر به شمار می‌رود. اولین حاشیه اواخر تیر ماه به وجود آمد. وب سایت Bloomberg در آن زمان گزارشی را منتشر کرده بود مبنی بر اینکه مدیران یوبیسافت موافق ساخت بازی با شخصیت اصلی مونث نبودند؛ زیرا فکر می‌کردند چنین پروتاگونیستی به فروش نهایی ضربه می‌زند. دومین حاشیه هم کمتر از یک ماه بعد شکل گرفت. اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail) که به عنوان کارگردان روی Valhalla کار می‌کرد، پس از مطرح شدن اتهامات اخلاقی مجبور شد از شغل خود کنار بکشد.

رافائل لاکوست (Raphael Lacoste) یکی از کارمندان شعبه‌ی مونترال یوبیسافت ساعاتی قبل تصویر جدید Assassin’s Creed Valhalla را از طریق توییتر منتشر کرد. این عکس شخصیت اصلی داستان را در حالی نشان می‌دهد که سوار بر اسب به سمت یک گرداسنگ حرکت می‌کند. هیچ توضیحاتی درباره‌ی تصویر ارائه نشده و نمی‌دانیم این عکس یک اسکرین شات بوده یا یک طرح هنری است. با اینحال، به نظر می‌رسد با استفاده از حالت تصویربرداری (Photo Mode) ثبت شده باشد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد بحث را مشاهده کنید:

داستان در قرن نهم میلادی جریان دارد. یکی از قبایل وایکینگ‌ها به دلیل جنگ‌های متعدد و تمام شدن منابع مورد نیاز برای ادامه‌ی زندگی، مجبور می‌شود سرزمین‌های خود را رها کرده و به منظور ساخت یک حکومت جدید راهی سرزمین‌های انگلستان شود. شخصیت اصلی ایور نام داشته و بسته به انتخاب کاربر می‌تواند مذکر یا مونث باشد. ایور رهبر قبیله‌ی خود است. از همین رو، کاربر در جریان نبردها دیگر یک سرباز ساده نیست. در ضمن، مانند گذشته دیالوگ‌هایی که انتخاب می‌شوند اهمیت بالایی داشته و مسیر داستان را تعیین می‌کنند. برای مثال، کاربر می‌تواند بین دشمنی و اتحاد با قبایل یکی را انتخاب کند.

رونزتورپ، منطقه‌ای است که ایور و مردمش پس از ورود به انگلستان به عنوان سرزمین جدید خود انتخاب می‌کنند. روستایی که در اینجا بنا می‌شود بخش‌های مختلفی داشته و ارتقا هر یک از آن‌ها نیازمند منابع مختلف است. توجه داشته باشید، بهبود عملکرد بخش‌های مختلف روستا روی روند بازی تاثیر مستقیمی می‌گذارد. برای مثال، اگر آهنگری ارتقا یابد، سربازان به سلاح‌های قدرتمندتری دست پیدا می‌کنند. از دیگر بخش‌های موجود در روستا می‌توان به اصطبل، مغازه‌ی ماهیگیری، کارگاه کشتی‌سازی و نانوایی اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments