کار استودیوی ناتی داگ با سری بازی Uncharted تمام شده است

ناتی داگ این مجموعه را در اوج رها می‌کند

کار استودیوی ناتی داگ با سری بازی Uncharted تمام شده است

نیل دراکمن (Neil Druckmann) رئیس استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این استودیو دیگر با سری بازی Uncharted کاری ندارد.

پس از انتشار بازی The Last of Us Part II در سال 2020، استودیوی ناتی داگ در مورد پروژه‌های بعدی‌اش حرفی نزد. به‌ غیر از این‌که می‌دانیم بازی چند نفره‌ی The Last of Us در راه است و کمی پیش هم بازی The Last of Us Part I منتشر شد. بازیکنان می‌خواهند بدانند که بازی بعدی تک‌نفره‌ی استودیوی ناتی داگ، چه عنوانی خواهد بود. با این‌که هنوز ایده‌ای در این‌باره نداریم، اما حالا با اطمینان می‌توانیم سری بازی Uncharted را از موارد احتمالی حذف کنیم.

نیل دراکمن، رئیس استودیوی ناتی داگ در مصاحبه‌ای با Buzzfeed کمی در مورد آینده‌ی این استودیو صحبت کرد. او به سوال‌هایی در مورد بازی The Last of Us Part III پاسخ داد و گفت این بازی فقط در صورتی ساخته می‌شود که بتواند یک داستان با پیام جهانی عشق را به تصویر بکشد. او تاکید که بازی چند نفره‌ی The Last of Us، عنوان بعدی در این فرنچایز خواهد بود. اما در مورد سری بازی Uncharted، ناتی داگ کاملا از این مجموعه دست می‌کشد.

سونی برای ساخت عنوان جدید در سری بازی Uncharted به ناتی داگ فشار نمی‌آورد

نیل دراکمن در این باره می‌گوید:

کمپانی سونی (Sony) در همه‌ی مراحل به ما کمک می‌کند تا چیزی را بسازیم که نسبت به آن اشتیاق داریم. منظورم این است که بازیکنان فکر میکنند فقط به‌خاطر این‌که یک بازی موفق ظاهر می‌شود، سونی به ما فشار می‌آورد تا حتما دنباله‌اش را بسازیم. اما چنین چیزی حقیقت ندارد. سری بازی Uncharted برای ما بسیار موفقیت‌آمیز بود و Uncharted 4 به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ما تبدیل شد. اما ما می‌توانیم آخرین خط را روی آن داستان بکشیم و بگوییم که کارمان با این سری تمام است. ما در حال عبور از آن هستیم.

دراکمن به خوبی توضیح می‌دهد که ناتی داگ در قبال سری بازی Uncharted هیچ برنامه‌ای ندارد. اما این به معنا نیست که دیگر شاهد این مجموعه نباشیم. چندی پیش فرصت‌های شغلی استودیوی Visual Art، به تولید یک بازی جدید در یک فرنچایز محبوب با کمک استودیوی ناتی داگ اشاره داشت. به‌نظر می‌رسد منظور از این بازی محبوب همان Uncharted باشد. مگر این‌که Visual Arts یک بازی جدید از مجموعه‌ی Jak تولید کند. حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا