فیلمبرداری Ms. Marvel در تایلند به پایان رسید واین سریال به زودی از دیزنی پلاس پخش می‌شود

Ms. Marvel در آستانه استریم توسط دیزنی پلاس

فیلمبرداری Ms. Marvel در تایلند به پایان رسید واین سریال به زودی از دیزنی پلاس پخش می‌شود نرگس کریمی پور ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
فیلمبرداری Ms. Marvel

فیلمبرداری Ms. Marvel در کشور تایلند به پایان رسیده و این سریال تا استریم در شبکه دیزنی پلاس تنها یک قدم دیگر فاصله دارد. پس از انتشار کامیک اختصاصی خانوم مارول (Ms. Marvel) در سال ۲۰۱۳، استودیو مارول متوجه پتانسیل بالای داستان این شخصیت شد و برای اولین بار در D23 سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که در آینده، خانوم مارول (Ms. Marvel) سریال اختصاصی خود را خواهد داشت. 

اکنون فیلمبرداری سریال مذبور به پایان رسیده و سریال Ms. Marvel در کنار دیگر آثار استودیو مارول مانند سریال Hawkeye و سریال انیمیشنی ?..What If در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. نقش کامالا خان (Kamala Khan) را ایمان ولانی (Iman Vellani) بازی کرده و علاوه بر این سریال، او در دنباله فیلم Captain Marvel نیز در لباس خانوم مارول ایفای نقش خواهد کرد. تصاویر منتشر شده از این مجموعه لباس مخصوص خانوم مارول را  متناسب با آنچه در کتاب‌های کامیک دیده‌ایم، بر تن ولانی نشان می‌دهند با این حال جزییات دیگری از سریال هنوز در دسترس نیست.  

کاپیتان مارول یکی از افرادی است که تاثیر بسیار زیادی در زندگی کامالا خان داشته است؛ با این حال هنوز حتی پس از اتمام فیلمبرداری Ms. Marvel مشخص نیست که آیا او در سریال حضور خواهد داشت یا خیر. اما با توجه به داستان اصلی، حضور او  در سریال هر چند که کوتاه غیر منتظره نخواهد بود.  

اکنون با اتمام فیلم برداری Ms. Marvel ولانی در تابستان سال جاری به محل فیلمبرداری فیلم The Marvels خواهد رفت. پس از فیلمبرداری در جورجیا تیم سریال جهت ظبط قسمت‌های چهارم و پنجم به کشور تایلند سفر کردند. اگرچه تمام دنیا و همچنین کشور تایلند با همه گیری ویروس کرونا دسته پنجه نرم می‌کنند، تیم سریال Ms. Marvel با رعایت کامل پروتوکل‌های بهداشتی و در امنیت کامل فیلمبرداری خود را به پایان رساندند. 

خوشبختانه هریک از سریال‌های اورجینال استودیو مارول که تا کنون در دیزنی پلاس منتشر شده‌اند، بسیار مورد استقبال طرفداران و منتقدین قرار گرفته و آینده درخشانی را برای این همکاری رقم زده‌اند. در آینده نزدیک نیز سریال Ms. Marvel از این شبکه استریم می‌شود؛ با این تفاوت که این مجموعه اولین مجموعه‌ای خواهد بود که داستان یک شخصیت جدید را به صورت کاملا انحصاری بازگو می‌کند. اگرچه در سریال‌های در دست انتشار Loki و Hawkeye نیز با شخصیت‌های جدید و قهرمان‌هایی مانند کیت بیشاپ (Kate Bishop) آشنا خواهیم شد اما در سریال Ms. Marvel برای اولین بار با کامالا خان که شخصیت اصلی سریال است، آشنا خواهیم شد.

نه تنها این امر بلکه منحصر به فرد و خاص بودن داستان خانوم مارول، این مجموعه را به یکی از متفاوت‌ترین آثار استودیو مارول تبدل می‌کند. خوشبختانه با اتمام فیلمبرداری سریال، طرفداران تا آشنایی با این ابرقهرمان جدید اما نام آشنا چندان فاصله نداشته و به نظر می‌رسد در طی چند ماه آینده شاهد پخش این مجموعه در دیزنی پلاس خواهیم بود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا