برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
وفادارترین شخصیت های بازی ها
1%
  • 0/10

وفادارترین شخصیت های بازی ها که درس‌های زیادی به ما یاد دادند

وفاداری، شاه کلید موفقیت در جهان بازی‌های ویدیویی!

وفادارترین شخصیت های بازی ها که درس‌های زیادی به ما یاد دادند ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

بازی‌های ویدیویی مانند مدارسی می‌مانند که به ما درس زندگی می‌دهند. یکی از درس‌های بازی‌ها، وفاداری است! در این مطلب به معرفی وفادارترین شخصیت های بازی ها می‌پردازیم.

در داستان‌های متفاوت در رسانه‌های متفاوت، شخصیت‌ها بر اساس انسان‌های حقیقی طراحی شده و هر کدام اخلاق و شخصیت مخصوص به خود را دارد. یکی از ویژگی‌هایی که اهمیت زیادی در شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی داشته، میزان وفاداری آن‌ها است. برخی از شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی شخصیت‌های خود خواه و بی وفا بوده که به شما پشت می‌کنند و برخی دیگر وفادارانی هستند که خود را برای دیگران فدا می‌کنند.

این شخصیت‌ها ممکن است وفاداری خود را به شخص یا ارگان‌های مختلف در بازی‌ها نشان دهند. فارغ از این موضوع، شخصیت‌های وفادار در بازی‌ها درس‌های زیادی به ما یاد داده و ما را شیفته خود کرده‌اند. در این مطلب به معرفی وفادارترین شخصیت های بازی ها می‌پردازیم.

نیتن دریک در سری بازی Uncharted

نیتن دریک، شخصیت اصلی سری بازی Uncharted بدون شک در این فهرست مکانی محکم دارد. نیتن در بخش‌های زیادی زندگی خود را به خطر انداخته تا خانواده، دوستان و حتی همراهان خرد او بتوانند از ماجراجویی مخاطره آمیز جان سالم به در برده و به گنج دست یابند.

نیتن از جمله افرادی بوده که فارغ از موقعیت، قوی ظاهر شده و وفاداری را بالاتر از هرچیزی می‌بیند. نیتن دریک به باور بسیاری از منتقدین یکی از بهترین و کامل‌ترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی بوده و به دلیل داشتن نقص‌های طبیعی رفتاری و فیزیکی به خوبی با حقیقت انسان‌ها همسو است!

ترور فیلیپس در Grand Theft Auto V

ترور فیلیپس با وجود مشکلات رفتاری بسیار زیاد و کارهای منفی، رفتارهای مثبت زیادی از خود ارائه داده و بارزترین آن‌ها وفاداری است. ترور خانواده خود را به طور کامل از دست داده و دوستان، یا بهتر است بگوییم شرکای مجرم خود را به چشم خانواده دیده و به هر نحوی از آن‌ها محافظت می‌کند.

همین ویژگی رفتاری ترور اما باعث شد که خیانت مایکل ضربه‌ای جبران ناپذیر به او وارد کند و قدرت بخشش را از او بگیرد. در عین حال، وفاداری بیش از حد ترور در بخش‌های زیادی به او کمک کرده و باعث شده افراد مورد علاقه ترور در زمانی که امید نداشت دست او را بگیرند.

تیلز در سری بازی Sonic the Hedgehog

یاران همیشگی یا بهتر است بگوییم دست راست شخصیت‌های اصلی معمولا شخصیت‌های وفادار بوده و تیلز نمونه بارز چنین شخصیتی است. به ما همیشه تفهیم شده که روباه بویی از وفاداری نبرده، اما تیلز کاملا بر خلاف این باور، شخصیتی خیر خواه و وفادار بوده که در هر شرایطی بدون چشم داشت به دوستان خود کمک می‌رساند.

وفاداری تیلز در این سری بازی کلاسیک در گرو بخش داستانی نبوده و ما در بخش‌های زیادی شاهد کمک رسانی فیزیکی از سوی تیلز به سونیک بوده‌ایم. او با جفت دم خود در مواقع نیاز به شخصیت اصلی محبوب این سری بازی یعنی سونیک کمک می‌رساند.

چارلز در Red Dead Redemption 2

سری بازی Red Dead Redemption شخصیت‌های خارق العاده بسیار زیادی داشته که نمود افراد مختلف زندگی ما هستند. جان و آرتور در طول زندگی خود یاران و دوستان وفادار زیادی داشته‌اند، اما وفاداری چارلز که هرگز پشت آرتور را خالی نکرد زبان زد است! چارلز حتی پس از مرگ آرتور نیز به او پشت نکرد.

یکی از لحظاتی که می‌توان به وضوح از وفاداری چارلز اطمینان یافت به غارت بزرگ یاران داچ از بانک سن دنیز بر می‌گردد. سیدی ادلر (Sadie Adler) از دیگر شخصیت‌های وفادار این بازی بود، اما علاقه زیاد او به انتقام جویی باعث شد وفاداری او کمتر به چشم آید. چارلز اما شخصی خیر خواه بود که بزرگ‌ترین هدف خود را زنده و سالم نگه داشتن افراد مهم زندگی خود می‌دانست.

مستر چیف در سری بازی Halo

عملیات و شرایط اهمیتی نداشته، زمانی که مسئول عملیات مستر چیف باشد! مستر چیف هر کاری برای نجات قوم بشر و خدمت به سازمان UNSC انجام می‌دهد. ممکن است بگویید اما مستر چیف از کودکی برای این هدف آموزش و پرورش یافته، ولی ما می‌گوییم که جهان هیلو مملو از اسپارتان‌های مختلف بوده و هیچکدام به وفاداری مستر چیف ظاهر نشده است!

مرد پشت نقاب، جان، هرگز اجازه نداده احساسات مسیر موفقیت او را مسدود کنند و فارغ از شرایط، عملیات را به ثمر رسانده است. او در طول داستان بازی به همراه مجازی خود کورتانا نیز وفادار بوده و این دو را تبدیل به جفتی جدا ناپذیر کرده است.

لیدیا در The Elder Scrolls V: Skyrim

لیدیا بدون شک یکی از بهترین و نمادین‌ترین یاران شما در بازی محبوب The Elder Scrolls V: Skyrim بوده و معمولا اولین همراه شما در این بازی است. او وظیفه خود را کمک رسانی به دراگون بورن (Dragonborn) دانسته و در هر شرایطی به او کمک رسانی می‌کند.

لیدیا به قدری وفادار بوده که حتی اگر به بدترین شکل با او رفتار کنید نیز پس از مدتی به سوی شما برگشته و به شما کمک رسانی می‌کند. علاوه بر یار و همراه، او در قامت همسر نیز در بازی اسکایریم عالی ظاهر شده و شما را خوشبخت می‌کند. لیدیا به باور بسیاری وفادارترین شخصیت در بازی‌های ویدیویی است!

وفاداری درسی مهم در زندگی بوده که بازی‌های ویدیویی به خوبی آن را به ما یاد داده و یاد خواهند داد. نظر شما چیست؟ شما کدام شخصیت یا شخصیت‌ها را وفادارترین شخصیت های بازی ها می‌دانید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments