برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اطلاعات جدیدی از گوشی گلکسی زد فولد 6 اولترا منتشر شد

قدرتمندترین گوشی تاشوی جهان در راه است

اطلاعات جدیدی از گوشی گلکسی زد فولد 6 اولترا منتشر شد ۰ ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک

سامسونگ قرار است تابستان امسال بهترین گوشی تاشوی جهان را رونمایی کند؛ گلکسی زد فولد 6 اولترا که حالا اطلاعاتی هم از آن در اختیار داریم.

سامسونگ در نظر دارد امسال از گوشی‌های تاشوی جدید خود رونمایی کند. گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 که گزینه‌های قطعی به نظر می‌رسند اما ظاهرا تنها گوشی‌هایی نیستند که باید منتظرشان باشیم.

پیش از این خبرهایی را شاهد بودیم مبنی بر اینکه سامسونگ امسال شاید از مدل فن ادیشن زد فولد 6 یا زد فلیپ 6 هم رونمایی کند. در یک سری از خبرها هم آمده بود که سامسونگ شاید از یک مدل دیگر هم رونمایی کند. حالا خبر مربوط به عرضه سری فن ادیشن کم‌رنگ‌تر شده اما خبر دوم، بیشتر قوت پیدا کرده است.

عرضه گلکسی زد فولد 6 اولترا تقریبا قطعی است

برای اولین بار بعد از 6 نسل، سامسونگ قصد دارد نام‌گذاری گوشی‌های تاشوی خود را مطابق گوشی‌های سری گلکسی S انجام دهد. BIS (اداره استاندارد هندوستان) هم به تازگی به شایعه وجود این گوشی دامن زده است.

BIS دو نوع باتری متفاوت را برای یک گوشی تاشوی جدید گواهی کرده است. مهم‌تر اینکه شماره مدل این باتری‌ها با آنچه که پیش‌تر برای زد فولد و زد فلیپ شاهد بودیم متفاوت است. البته که شماره مدل این باتری خیلی هم مطابق با گوشی‌های اولترا نیست. اما خیلی نزدیک و شبیه به هم هستند که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

از سویی دیگر،‌ اداره استاندارد هندوستان به این موضوع اشاره نکرده که باتری‌های جدید ظرفیت بیشتری دارند یا خیر. چون اگر این اتفاق می‌افتاد، می‌توانستیم تقریبا از این بابت مطمئن باشیم که باتری‌های مورد نظر برای چه محصولی هستند.

باز هم این اخبار فقط به شایعه حضور گلکسی زد فولد 6 اولترا دامن می‌زنند و نمی‌توانیم با اطمینان درباره این گوشی صحبت کنیم. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آتی چه خبرهایی در این رابطه به دستمان می‌رسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments