مارتین اسکورسیزی به تیم تولید فیلم The Card Counter پیوست

پنجمین همکاری اسکورسیزی و پاول شریدر

تیم تولید فیلم The Card Counter

مارتین اسکورسیزی قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در تیم تولید فیلم The Card Counter حضور داشته باشد. کارگردانی این اثر بر عهده‌ی پاول شریدر قرار دارد.

با اتمام پس‌تولید The Irishman و سپس قرارگیری آن روی سرویس نت‌فلیکس، این سوال برای بسیاری از طرفداران فیلم‌های سینمایی به‌وجود آمد که مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) چه برنامه‌ای را برای آینده‌ی کاری خود تدارک دیده است. حال و به لطف گزارشی که چند ساعت قبل در فضای مجازی منتشر شد، پاسخ این سوال را می‌دانیم. اثر قبلی اسکورسیزی اگرچه بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد اما نتوانست در اسکار ۲۰۲۰ موفق ظاهر شود و با دست خالی به خانه بازگشت.

به گزارش وب سایت ددلاین، مارتین اسکورسیزی قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در تیم تولید فیلم The Card Counter حضور داشته باشد. کارگردانی این اثر درام و جنایی به پاول شریدر (Paul Schrader) سپرده شده است. اسکورسیزی و شریدر پیش از این در فیلم‌های Raging Bull ،Taxi Driver ،The Last Temptation Of Christ و Bringing Out The Dead با یکدیگر همکاری داشته‌اند. بنابراین، The Card Counter پنجمین همکاری آن دو محسوب می‌شود.

نویسنده‌ی ددلاین در بخش دیگری از گزارش خود رسما تایید کرد تیفانی هدیش (Tiffany Haddish)، تای شرایدن (Tye Sheridan) و ویلیام دفو (Willem Dafoe) در The Card Counter حضور خواهند داشت. پیش از این، حضور اسکار آیزاک (Oscar Isaac) قطعی شده بود. هدیش با ایفای نقش در سریال سیتکام The Carmichael Show به شهرت رسید و پس از آن هم در فیلم سینمایی Girls Trip نقش‌آفرینی کرد. شرایدن در فیلم‌های مختلفی حضور پیدا کرده است اما شناخته‌شده‌ترین آن‌ها در میان مخاطبان عام سینما احتمالا Ready Player One باشد.

داستان فیلم The Card Counter حول محور انتقام می‌چرخد. یک فرد جوان به نام کرک به سراغ یک قماربار قدیمی به نام تل رفته و از او برای شکست دادن دشمنی مشترک درخواست کمک و راهنمایی می‌کند. در این بین، یک فرد مرموز هم به پشتیبانی مالی این دو می‌پردازد. نقش‌‌های کرک، تل، آنتاگونیست قصه و پشتیبان مرموز به‌ترتیب به تای شرایدن، اسکار آیزاک، ویلیام دفو و تیفانی هدیش سپرده شده است.

شرکت HanWay Films قرار است امتیاز اکران جهانی The Card Counter را در رویداد European Film Market 2020 به فروش بگذارند. شرکت‌های Northside Services LLC و Endeavor Content هم روی اکران فیلم در ایالات متحده‌ی آمریکا نظارت خواهند داشت. از دست‌اندرکاران این اثر می‌توان به براکستون پاپ (Braxton Pope)، لائورن مان (Lauren Mann) و دیوید ولف (David Wulf) اشاره کرد که به‌عنوان تهیه‌کننده در پروژه حضور دارند.

مارتین اسکورسیزی تنها تهیه‌کننده‌ی اجرایی The Card Counter نیست و ویلیام اولسون (William Olsson) هم چنین نقشی را در روند تولید خواهد داشت. وظیفه‌ی فیلمبرداری و تدوین هم به‌ترتیب به الکساندر دینان (Alexander Dynan) و بنجامین رودریگز جونیور (Benjamin Rodriguez Jr) سپرده شده است. این دو پیش از این در فیلم First Reformed با پاول شریدر همکاری کرده بودند.

تاریخ یا سال اکران The Card Counter هنوز مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا