تصاویر ماکت سری گلکسی اس ۲۴ به بیرون درز کرد

چیز جدیدی وجود ندارد!

ماکت گلکسی اس ۲۴

به تازگی ماکت سری گلکسی اس ۲۴ به بیرون درز پیدا کرده که به نظر می‌رسد شایعات قبلی پیرامون طراحی این سری کاملا درست بوده‌اند.

اگرچه سری گلکسی اس ۲۴ از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قرار است تغییرات مثبت فراوانی داشته باشند اما اینطور که از ماکت آن‌ها پیداست، در بخش طراحی نباید منتظر اتفاقات بزرگی باشیم چرا که سامسونگ آن‌ها را کاملا مشابه نسل گذشته طراحی کرده است.

این تصاویر به تازگی توسط یک افشاگر در شبکه‌ی اجتماعی X (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته شده و نشان می‌دهد که گلکسی اس ۲۴ پلاس و استاندارد از فریم‌های تخت و گوشه‌های منحنی بهره می‌برند و سه دوربین هم روی پنل پشتی ان‌ها وجود دارد.

ماکت گلکسی اس ۲۴ اولترا به لطف دوربین‌های بیشتر، جذابیت بیشتری دارد ولی در مقایسه با اس ۲۳ اولترا، تفاوت چندانی را شاهد نیستیم. جز اینکه قرار است در این مدل فریم از جنس تیتانیوم باشد و نه آلومینیوم. اگرچه تصویری از نمای جلوی این گوشی پیدا نیست اما می‌دانیم سامسونگ می‌خواهد گلکسی اس ۲۴ اولترا را به پنلی تخت مجهز کند.

گلکسی اس ۲۴ و ۲۴ پلاس هم از لحاظ ابعاد و وزن به احتمال بسیار فراوان مشابه اس ۲۳ و ۲۳ پلاس خواهند بود چون قرار نیست در این دو مدل تغییرات خاصی را شاهد باشیم. البته شاید شرکت کره‌ای در نهایت برای این دو مدل هم از فریم تیتانیومی استفاده کند اما هیچ چیز فعلا مشخص نیست.

علاوه بر این‌ها، هر سه مدل از این سری قرار است نمایشگری با پنل LTPO داشته باشند که گفته می‌شود بیشینه‌ی روشنایی در آن به ۲۶۰۰ نیت خواهد رسید. البته این موضوع را نمی‌توان از ماکت سری گلکسی اس ۲۴ فهمید بلکه در شایعات گذشته در رابطه با آن شنیده بودیم. این گوشی‌ها قرار است در ماه ژانویه‌ی امسال (۲۷ دی) رسما رونمایی و کمی بعد راهی بازار شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا