1%
  • 0/10

اطلاعات نویدبخشی از روند ساخت فیلم Kingsman 3 منتشر شد

کارگردان از فرایند تولید می‌گوید

اطلاعات نویدبخشی از روند ساخت فیلم Kingsman 3 منتشر شد ۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
ساخت فیلم Kingsman 3

متیو وان (Matthew Vaughn) در بخشی از گفتگوی اخیر خود با رسانه Collider درباره روند ساخت فیلم Kingsman 3 صحبت کرده است.

متیو وان حدوداً یک دهه پیش کمیک بوک The Secret Service را به فیلم تبدیل کرد و با همکاری فاکس قرن بیستم به سینماها آورد. اثر مزبور که Kingsman: The Secret Service نام دارد، نه تنها از تارون اجرتون (Taron Egerton) یک ستاره محبوب ساخت، بلکه زمینه ساز شکلگیری یک فرنچایز جدید شد.

قسمت بعدی مجموعه سه سال بعد تحت عنوان Kingsman: The Golden Circle اکران شد. اگرچه در زمینه فروش عملکرد مشابهی داشت، نتوانست مانند قسمت اول بازخوردهای مثبتی را دریافت کند. البته همین فروش مطابق انتظار کافی بود تا قسمت سوم و یک پیش درآمد در دست ساخت قرار بگیرند. پیش درآمد، یعنی The King’s Man حدوداً سه سال پیش اکران شد اما قسمت سوم همچنان به سینماها نیامده است.

متیو وان اخیراً پای مصاحبه با رسانه Collider نشسته و قرار بود درباره اثر جدیدش، یعنی Argylle گفتگو کند اما بحث به روند ساخت فیلم Kingsman 3 کشیده شد. فیلمساز بریتانیایی در این بخش از صحبت‌ها گفت آغاز و پایان قسمت سوم را می‌داند اما فیلمنامه هنوز تکمیل نشده است:

باید Kingsman 3 را قبل از اینکه کالین فیرث (Colin Firth) بیش از حد سنش بالا برود، بسازیم.

نوشتن پرده اول و سوم فیلمنامه همچنان ادامه داشته و هنوز تمام نشده و پرده دوم هم به مقداری کار نیاز دارد. بنابراین می‌دانیم داستان چطور شروع شده و چطور پایان می‌یابد.

کارگردان Kingsman 3 در مصاحبه اخیر خود بار دیگر تاکید کرد فیلم مزبور پایانی بر ماجراجویی‌های اگزی آنوین و هری هارت بوده و مخاطبان نباید انتظار داشته باشند قسمت‌های بعدی، در صورتی که ساخته شوند، روی آن دو تمرکز داشته باشند. در ضمن، متیو وان در مصاحبه‌های قدیمی‌تر از اضافه شدن یک چهره بزرگ به لیست بازیگران قسمت سوم خبر داده بود.

فیلم کینگزمن 3 در حال حاضر تاریخ اکران ندارد.

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments