1%
  • 0/10

جیم رایان برای همیشه پلی استیشن را ترک کرد

بعد از ۳۰ سال!

جیم رایان برای همیشه پلی استیشن را ترک کرد ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
جیم رایان پلی استیشن

جیم رایان بعد از ۳۰ سال فعالیت در پلی استیشن و دستاوردهای ارزشمند، در نهایت برای همیشه این کمپانی را ترک کرد.

بدون هیچ شک و تردیدی، پلی استیشن بخشی از موفقیت‌های خود را مدیون جیم رایان است. او در سال ۱۹۹۴ میلادی به بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ملحق شد و به لطف پشتکار و فعالیت‌های تحسین‌آمیز، در نهایت در سال ۲۰۱۹ میلادی ریاست پلی استیشن را به دست گرفت.

جیم رایان در طول دوران مدیریت خود موفقیت‌های بزرگی را برای پلی استیشن رقم زد. یکی از مهم‌ترین دستاوردهای او، فروش عالی کنسول پلی استیشن 5 نسبت به رقیب خود یعنی ایکس باکس بوده و در کنار آن، نباید از نقش او در عرضه بازی‌های انحصاری فوق‌العاده سونی برای کامپیوتر نیز غافل شد.

حال، همان‌طور که پیش‌تر گفته شده بود، بعد از گذشت ۳۰ سال، آقای جیم رایان بازنشسته شده است. دیروز، آخرین روز کاری او در سونی بوده و هم اکنون سمت وی به طور موقت به هیروکی توتوکی واگذار شده است. در این همین راستا، او خاطرنشان کرده که موفقیت پلی استیشن همچنان ادامه خواهند داشت و رهبری آن به دستان امنی سپرده است.

در همین حین، Jim Ryan از تمام تلاش‌های خود و سایر همکارها در طول نسل نهم بسیار رضایت دارد. او مدعی است که پلی استیشن در حال حاضر در بهترین دوران خود قرار دارد. به گفته او، مسیر کنسول PS5، مسیر بسیار خوبی است و در نهایت به موفق‌ترین کنسول در میان تمامی توسعه‌دهندگان تبدیل خواهد شد.

علاوه بر این‌ها، جیم رایان با اشاره به تنوع زیاد بازی‌های با کیفیت در PS5، خاطرنشان کرد که سونی به خوبی توانست از نسل هشتم به نسل نهم کوچ کند. به عقیده رایان، عملکرد آن‌ها در ساخت و عرضه عناوین متنوع در طول این نسل اختلاف زیادی نسبت به تمام دستاوردهای قبلی سونی دارد و با توجه به تصاحب استودیوهای دیگر، این روند با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments