#مهسا_امینی

فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 چه زمانی شروع می‌شود؟

جیمز گان بعد از فیلمبرداری Peacemaker به سراغ این فیلم می‌رود

فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3

طبق گفته‌ی جیمز گان فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 در سال میلادی جاری آغاز خواهد شد. او فعلا مشغول تکمیل مراحل ساخت فیلم The Suicide Squad و فیلمبرداری سریال Peacemaker برای سرویس اشتراکی HBO Max است. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 در سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود.

سومین قسمت از مجموعه‌ی نگهبانان کهکشان که Guardians of the Galaxy Vol. 3 نام دارد، یکی از فیلم‌های مهم و مورد انتظار فاز چهارم جهان سینمایی Marvel است که طرفداران بسیار مشتاقند تا اطلاعات جدیدی از آن به دست بیاورند.

کارگردان این فیلم، جیمز گان هم‌اکنون مشغول ساخت و تکمیل دو پروژه بر اساس کتاب‌های کمیک DC است. اولین پروژه‌ی اول فیلم The Suicide Squad است که مراحل فیلمبرداری آن مدت زمان زیادیست که به پایان رسیده و اکنون در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد. دومین پروژه نیز اسپین‌آف این فیلم یعنی سریال Peacemaker برای سرویس اشتراکی HBO Max است که مراحل فیلمبرداری آن اخیرا شروع شده و فعلا ادامه دارد. این برنامه‌ی کاری جیمز گان، باعث شده که عده‌ای فکر کنند تا پایان سال میلادی جاری فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 شروع نخواهد شد.

اکنون جیمز گان در جواب به سوال یکی از طرفداران در شبکه‌های اجتماعی رسما تائید کرده است که فیلمبرداری این عنوان نیز تا پایان امسال آغاز خواهد شد.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 در سال ۲۰۲۳ در سینماها اکران خواهد شد. هنوز مشخص نیست که کدام یک از بازیگران فیلم‌های قبلی برای ایفای نقش در این اثر بازمی‌گردند، اما به نظر می‌رسد که وقایع این فیلم بسیار به Thor: Love and Thunder ارتباط دارد و احتمالا ثور نیز در آن حضور داشته باشید. لازم به ذکر است که قبل از اکران این فیلم، The Guardians of the Galaxy Holiday Special که یک سری از وقایع میان قسمت دوم و سوم نگهبابان کهکشان را به تصویر می‌کشد، در اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت اختصاصی از طریق سرویس اشتراکی Disney Plus پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا