1%
  • 0/10

بازیگر مرد آهنی یکی از گزینه‌ها برای نقش مترسک در Batman Begins بود

بازیگر مرد آهنی یکی از گزینه‌ها برای نقش مترسک در Batman Begins بود ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نقش مترسک در Batman Begins

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) در بخشی از گفتگوی اخیر خود فاش کرد یکی از گزینه‌ها برای ایفای نقش مترسک در Batman Begins بود.

فیلم Batman Begins که سال ۲۰۰۵ میلادی اکران شد، شاید از لحاظ کیفیت به The Dark Knight و The Dark Knight Rises نرسد اما بدون شک یک افتتاحیه عالی برای سه‌گانه‌ای جذاب بود. این اثر همچنین روزهای ابتدایی فعالیت بروس وین به عنوان بتمن را نشان داده و روی تلاش‌هایش برای توقف مترسک و راس الغول تمرکز دارد. لیام نیسون (Liam Neeson) نقش راس الغول و کیلین مورفی (Cillian Murphy) هم نقش مترسک را ایفا کرد.

رابرت داونی جونیور اخیراً در یکی از پنل‌های رویداد American Cinematheque حضور یافت و گفتگویی دوستانه را با حاضران انجام داد. در حالی که نزدیک به ۲۰ سال می‌گذرد، بازیگر آمریکایی فاش کرد یکی از گزینه‌ها برای ایفای نقش مترسک در Batman Begins بود و حتی ملاقاتی هم با کریستوفر نولان (Christopher Nolan) انجام داد. هر چند، این نقش در نهایت به کیلین مورفی رسید.

اگرچه امکان همکاری رابرت داونی جونیور و کریستوفر نولان در فیلم Batman Begins فراهم نشد، این اتفاق در Oppenheimer رخ داد؛ اثری که درباره سازنده اولین بمب هسته‌ای جهان بوده و بخش‌هایی از این زندگی‌اش را به تصویر می‌کشد. نکته جالب ماجرا اینجاست که نقش اصلی این فیلم را کیلین مورفی بر عهده داشته و داونی بعنوان یکی از بازیگران مکمل جلوی دوربین رفت. در ضمن، عملکرد داونی بشدت مورد توجه منتقدان قرار گرفت و حتی برای دریافت جایزه اسکار نامزد شده است.

جدیدترین اثر رابرت داونی جونیور، اقتباس سینمایی رمان کودکان High in the Clouds است که هم اکنون در فاز تولید قرار دارد. داستان درباره یک سنجاب بوده که در پی تخریب خانه‌اش توسط انسان‌ها، تصمیم می‌گیرد سفری را برای یافتن جزیره رویایی انیمالیا آغاز کند. در ضمن، انیمیشن High in the Clouds احتمالاً اوایل سال ۲۰۲۶ میلادی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments