ادریس البا با خواندن یک شعر به کسانی که درگیر کرونا هستند، امید داد

او دیگر مبتلا نیست و از کرونا نجات پیدا کرده

ادریس البا با خواندن یک شعر به کسانی که درگیر کرونا هستند، امید داد مهسا سپاهی ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
ادریس البا

در حالی که هر روز تعداد جان‌باختگان و مبتلایان ویروس کرونا در سراسر دنیا رو به افزایش است، ادریس البا، بازیگری که قبل‌تر به این بیماری مبتلا شده بود، برای امید دادن به مردم شعری را منتشر کرد.

مدتی پیش اخباری مبنی بر مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیگران فیلم The Suicide Squad تایید شد که واکنش‌های بسیاری را برانگیخت. ادریس البا اعلام کرده که سلامت خود را به‌دست آورده و توانسته کرونا را شکست دهد. در حالی که بریتانیا روزهای سختی را به‌خاطر این ویروس می‌گذراند، البا  شعری از جان گرینلیف ویتیر خوانده تا امید مردم انگستان و جهان را زنده کند.

وقتی که اتفاقات باب میل پیش‌ نمی‌روند؛ وقتی جاده‌ای که با خستگی در آن راه می‌روی به سربالایی می‌رسد؛ وقتی که دارایی‌ کم است و بدهی‌ها زیاد می‌شوند؛ وقتی می‌خواهی لبخند بزنی اما فقط می‌توانی آه بکشی؛ وقتی که تلاش تو را از پا در می‌آورد؛ اگر می‌خواهی استراحت کن، اما تسلیم نشو.

ادریس البا که به تازگی از کرونا جان سالم به‌در برده، این شعر را در قالب ویدیویی نود ثانیه‌ای به مردم تقدیم کرده تا به آن‌ها بگوید با قدرت بیشتری ادامه دهند و در مقابل مشکلات حاکم تسلیم نشوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا