#مهسا_امینی

وانت‌های Fortnite‌ از دسترس خارج شدند!

البته به طور موقت

وانت‌های Fortnite‌

شرکت اپیک گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد وانت‌های Fortnite‌ از دسترس خارج شده‌اند.

طی سال‌هایی که از عرضه‌ی Fortnite می‌گذرد، شاهد اضافه شدن وسائل نقلیه‌ی مختلفی از جمله هواپیما و موتورهای چهارچرخ بوده‌ایم. البته این آیتم‌ها به صورت موقت به بازی آمدند و با گذشت مدتی، از دسترس خارج شدند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه اپیک گیمز با آغاز فصل سوم Chapter 2 وسائل نقلیه را به یکی از المان‌های اصلی گیم‌پلی تبدیل کرد که قرار نیست پس از مدتی حذف شوند. وسائل نقلیه‌ی موجود در بازی چهار نوع مختلف دارند: کامیون، خودروی اسپرت، خودروی سدان و وانت. مطابق انتظار، هر یک از انواع وسیله‌های نقلیه از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار هستند؛ برای مثال، وانت‌ها می‌توانند سرعت خود را در هنگام عبور از مسیرهای خاکی حفظ کنند. این خودروها همچنین قادر هستند برای مدت نامحدودی روی آب شناور بمانند.

اپیک گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد وانت‌های Fortnite‌ از دسترس خارج شده‌اند. این شرکت آمریکایی وارد جزئیات نشد و تنها گفت خوردوهای مدل OG Bear به خاطر یک مشکل قابل‌استفاده نیستند. مطابق انتظار، بازخوردهای کاربران به این اعلامیه چندان مثبت نبوده است. به هر حال، وانت‌ها یکی از کاربردی‌ترین وسائل نقلیه‌ی موجود در بازی به شمار می‌روند. علاوه بر این، گروهی از کاربران نگران هستند OG Bear به سرنوشت تعدادی از آیتم‌های قدیمی دچار شده و هرگز بازنگردند. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما ظاهرا نگرانی این گروه بی‌مورد بوده و وانت‌ها با رفع مشکل بار دیگر قابل‌استفاده خواهند بود.

از دسترس خارج شدن یک قابلیت یا آیتم به صورت موقت، اتفاق جدیدی فورتنایت نیست؛ برای مثال، می‌توان Sand Tunneling را نام برد که به کاربران اجازه می‌داد به داخل زمین‌های شنی رفته و بدون جلب توجه دشمنان، به حرکت در محیط بپردازند. این مکانیک در جریان فصل کنونی از دسترس خارج شد و با گذشت مدت کوتاهی بازگشت. در حالی که گمان می‌شد مشکلات برطرف شده‌اند، سازندگان متوجه شدند ایرادات هنوز پابرجا هستند. در نتیجه، این قابلیت را بار دیگر غیرفعال کردند. مکانیک مزبور در حال حاضر قابل‌استفاده است. در ضمن، دومین غیبتش بیش از یک ماه به طول انجامید. با در نظر گرفتن این موضوع، پیش‌بینی می‌شود وانت‌ها به این ‌زودی‌ها بازنگردند.

در خبری مرتبط، اسکین اسنیک آیز (Snake Eyes) به فورتنایت اضافه شده و کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه و پرداخت مبلغ مورد نظر، آن را خریداری کنند. اپیک گیمز و هاسبرو همچنین از یک اکشن فیگور با الهام از اسکین این شخصیت در Fortnite رونمایی کرده‌اند که ۴۰ دلار قیمت داشته و تا سال ۲۰۲۲ میلادی به بازار نخواهد آمد. اگر با اسنیک آیز آشنایی ندارید، باید بگوییم به کمیک بوک‌های G.I. Joe تعلق داشته و مهارت بالایی در مبارزات تن به تن و استفاده از کاتانا دارد.

در انتها، لازم به ذکر است بازی بتل رویال اپیک گیمز هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا