چگونه می‌توان اسکین Grave Feather در فورتنایت را به دست آورد؟

پول، پول و پول!

چگونه می‌توان اسکین Grave Feather در فورتنایت را به دست آورد؟ سورنا رضایی ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
اسکین Grave Feather

شرکت آمریکایی اپیک گیمز در اقدامی غیر منتظره اسکین Grave Feather را به بازی بتل رویال فورتنایت اضافه کرده است.

انتظارها به پایان رسید و فصل ششم Fortnite Chapter 2 اواخر سال شمسی گذشته آغاز شد. برخلاف تلاش‌های مامور جونز، Zero Point پایداری خود را از دست داد و به مرحله‌ی بسیار خطرناکی رسید. با رخ دادن این سازمان، جونز از سوی مافوق خود در سازمان The Order دستور یافت جزیره را ترک کند اما او می‌دانست نابودی زیرو پوینت، از بین رفتن تمامی هستی را در پی دارد. از همین رو، تصمیم می‌گیرد به کمک شخصیت‌های نام آشنا از جمله مستر چیف و کریتوس خود را به زیرو پوینت رسانده و به واسطه‌ی گوی آبی رنگی که در اختیار داشت، پایداری را به جهان هستی بازگرداند.

روزهای شلوغ و پرفشار اپیک گیمز انتها ندارد. کارمندان استودیو در عین حال که مشغول بررسی مشکلات و یافتن راه حلی برایشان هستند، محتویات جدید را توسعه می‌دهند تا فصل جدید رقابت‌ها مطابق برنامه‌ریزی‌ها آغاز شوند. تیم توسعه در همین حین روی آیتم‌های تزئینی جدید کار می‌کند تا آن‌‎ها را به بازی اضافه کند. از همین رو، اگر کاربران هر از چند گاهی به فروشگاه داخل بازی مراجعه کنند شاهد آیتم‌های تازه‌ای خواهند بود.

اپیک گیمز در اقدامی غیرمنتظره اسکین Grave Feather را به Fortnite افزوده است. برخی از اسکین‌ها و آیتم‌های تزئیتی از طریق تجربه‌ی بازی و انجام چالش‌ها قابل‌دستیابی هستند اما برخی دیگر تنها به واسطه‌ی پرداخت مقدار مشخصی از وی-باک قابل‌استفاده می‌شوند. اسکین جدید فورتنایت در دسته‌ی دوم قرار می‌گیرد. در نتیجه، تنها راه استفاده از گریو فیدر پرداخت پول است. این اسکین فعلا با قیمت هزار و ۵۰۰ وی-باک به فروش می‌رسد. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند باندل Night Flight Set را خریداری کنند که نه تنها گریو فیدر را شامل می‌شود، بلکه چند آیتم تزئینی دیگر را هم در بر می‌گیرد. این باندل دو هزار و ۳۰۰ وی-باک قیمت‌گذاری شده است.

اسکین Grave Feather تنها محتوای جدید فورتنایت نیست. اپیک گیمز به مناسبت نزدیک شدن به فصل بهار قصد برگزاری یک رویداد به نام Spring Breakout دارد. این رویداد امروز آغاز شده و مطابق انتظار، اسکین‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند که شاخص‌ترینشان Webster است. این اسکین را می‌توان انسانی توصیف کرد که لباسی اردکی به تن دارد. کاربران همچنین می‌توانند یک ماموریت خاص را انجام داده و تبر Tactical Quaxes Pickaxe را دریافت کنند. علاوه بر این، سلاح Egg Launcher به بازی بازخواهد گشت.

Fortnite هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی iOS منتشر شده بود اما اختلاف میان اپیک گیمز و اپل شدت گرفت و آینده‌ی آن را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. در صورتی که به یاد ندارید، باید بگوییم اپیک گیمز راهی برای دور زدن قوانین فروشگاه اپل استور یافته بود که این موضوع چندان به مزاق مدیران شرکت خوش نیامد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا