مشکلات بازی Horizon: Zero Dawn برای PC به‌زودی رفع خواهند شد

بررسی کدهای نسخه پی‌سی Horizon: Zero Dawn، علت مشکلات فنی متعدد بازی را نشان می‌دهد.

مشکلات بازی Horizon: Zero Dawn برای PC به‌زودی رفع خواهند شد امیر سلیمی ۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Horizon: Zero Dawn برای PC

به نظر می‌رسد استودیو گوریلا گیمز می‌تواند از طریق انتشار آپدیتی نرم‌افزاری، مشکلات فنی بازی Horizon: Zero Dawn برای PC را رفع کند.

چند روز پیش بود که بازی Horizon: Zero Dawn برای PC منتشر شد. این عنوان اکشن ماجراجویی توانست در همان روزهای ابتدایی عرضه به صدر پرفروش‌ترین عناوین فروشگاه استیم راه یابد تا این بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن 4، روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عملکرد موفقیت آمیزی از حیث فروش کسب کند.  با این حال با استناد بر گزارش‌های منتشر شده، این بازی از مشکلات فنی متعدد رنج می‌برد که باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شده است.

حال به نظر می‌رسد یکی از کاربران انجمن Reddit با بررسی کدهای بازی، علت اصلی این مشکلات فنی را پیدا کرده است. این کاربر، با انتشار تصویری از کدهای بازی توضیح می‌دهد که دلایل کرش‌های متعدد بازی برای برخی از کاربران، به مشکلات در دسترسی و آدرس دهی اشتباه داده‌ها در حافظه مرتبط می‌شود. همچنین، در این پست اشاره شده است که برخی از کاربران توانسته‌اند با اعمال اصلاحات و تغییراتی، سبب کاهش مشکلات بازی شوند.

در حالی که، خرابی‌های مداوم و مشکلات مربوط به عملکرد، باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده است، این پست Reddit نشان می‌دهد که این مشکلات صرفا از طریق انتشار یک به ‌روزرسانی نرم‌افزاری قابل رفع هستند. از این رو انتظار می‌رود تا استودیو گوریلا گیمز از طریق انتشار آپدیتی، مشکلات فنی بازی Horizon: Zero Dawn برای PC را رفع کند.

بازیکنان در Horizon Zero Dawn کنترل شخصیتی مونث به نام ایلوی را برعهده می‌گیرد که در دنیایی پسا آخرالزمانی که در قرن ۳۱ میلادی رخ می‌دهد، باید با با استفاده از سلاح‌های جنگی پیشرفته به جنگ ربات‌های عظیم الجثه بروند. این عنوان هم‌اکنون برای کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

همچنین شما می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn را در وب‌سایت سرگرمی مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا