#مهسا_امینی

آیا خریداران هیتمن ۱ و ۲ می‌توانند آن مراحل را در هیتمن ۳ تجربه کنند؟

پر دردسر یا آسان؟

هیتمن ۳

کسانی که نسخه‌ی اول و دوم هیتمن را خریداری کرده‌اند می‌توانند لوکیشن‌ها را به طور رایگان به هیتمن ۳ منتقل نمایند اما این امر در روز عرضه میسر نخواهد بود. با سرگرمی همراه باشید.

کمپانی IO Interactive این خبر را در توییتر اعلام کرد و البته افزود که این قابلیت هنگام عرضه‌ی انحصاری نسخه پی‌سی بازی در روز ۲۰ ژانویه (مصادف با اول بهمن) در فروشگاه اپیک، موجود نخواهد بود. لازم به ذکر است که نسخه GOTY بازی Hitman 1 برای تمام کسانی که Hitman 3 را بخرند یا پیش‌خرید کنند، تا ۱۰ روز به طور رایگان قابل دانلود خواهد بود.

IO Interactive مطمئن می‌شود که بازیکنان مجبور به خرید دوباره‌ی دو نسخه‌ی قبل نشوند و بتوانند لوکیشن‌ها را به اصطلاح تا چند هفته‌ی دیگر به بازی جدید Import کنند.

همان‌طور که ذکر شد، بازی‌های هیتمن ۱ و هیتمن ۳ برای خرید/پیش‌خرید در فروشگاه اپیک گیمز موجود هستند و در حال حاضر، هیچ راهی نیست که نشان دهد شما بازی هیتمن ۲ را از فروشگاهی دیگر خریداری کرده‌اید.

طبق نکته‌ای که در راهنمای پیش از عرضه‌ی هیتمن ۳ اعلام شد، بازیکنان از طریق مرورگر می‌توانند پیشرفت خود را از هیتمن ۲ به هیتمن ۳ منتقل کنند. همچنین با اینکه جزئیات این پروسه هنوز مشخص نشده، بازیکنان برای انجام این انتقال باید یک حساب کاربری IOI داشته باشند.

برای کسانی که نسخه‌های قبل را خریداری نکرده‌اند ولی دوست دارند لوکیشن‌های دو بازی قبل را به هیتمن ۳ منتقل کنند هم تدبیری اندیشیده شده و یک Access Pass برای هیتمن ۱ و ۲ برای خرید،موجود خواهد بود. شما در صورت تمایل می‌توانید این Access Pass ها را تا ۱۴ روز پس از عرضه، با ۸۰ درصد تخفیف از فروشگاه اپیک دریافت نمایید.

خوشبختانه، بازیکنان کنسول لازم نیست نگران چیزی باشند و اگر نسخه‌های قبل را خریداری کرده باشند، در روز عرضه می‌توانند از تجربه‌ی لوکیشن‌های قبل در هیتمن ۳ لذت ببرند. آیا شما هم از طرفداران مجموعه بازی‌های Hitman هستید؟ کدام یک از دو نسخه‌ی آخر توانست نظر شما را بیشتر به خود جلب کند؟ خوشحال می‌شویم که برای ما در قسمت کامنت‌ها بنویسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا