Guardians of the Galaxy 4

آیا فیلم Guardians of the Galaxy 4 با یک تیم جدید ساخته خواهد شد؟

پایان راه نگهبانان کهکشان یا یک شروع دوباره؟

معرفی کاسمو سگ فضایی (Cosmo the Spacedog) در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 باعث شده تا بسیاری از طرفداران این تئوری را داشته باشند که در آینده شاهد ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 4 با یک تیم جدید خواهیم بود که یک ریبوت برای مجموعه خواهد بود.

با تائید حضور کاسمو سگ فضایی در فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy Vol. 3 که یکی از مهم‌ترین آثار آینده دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد بود، تئوری‌های مبنی بر ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 4 به عنوان یک ریبوت برای مجموعه نگهبانان کهکشان شکل گرفته است، اثری که با یک تیم جدید ساخته خواهد شد و دیگر از تیم قهرمانان قدیمی در آن خبری نخواهد بود. شرکت استودیو مارول (Marvel Studios) برای اولین بار در در سال ۲۰۱۴ و با فیلم Guardians of the Galaxy اعضای تیم نگهبانان کهکشان را گرد هم آورد. استار لرد (Star-Lord)، درکس (Drax)، گامورا (Gamora)، راکت (Rocket) و گروت (Groot) از آن زمان تا به الان جزو اعضای اصلی تیم بوده‌اند، در حالی که منتیس (Mantis)، نبولا (Nebula) و کراگلین (Kraglin) نیز به این تیم پیوسته‌اند. پیش از این تائید شده است که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است آخرین اثر با حضور تیم نگهبانان کهکشان باشد، با این حال این احتمال وجود دارد که بعد از آن در فازهای آینده دنیای سینمایی مارول شاهد ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 4 با ترکیب جدید از قهرمانان باشیم که این مجموعه محبوب را ریبوت می‌کنم. علاوه بر این، حتی بعضی از طرفداران فکر می‌کنند که در فاز پنجم قرار است با این تیم جدید آشنا شویم. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 رسما بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است. در حالی که جیمز گان پیش از این به طور صریح موقع خود را در رابطه با تیم نگهبانان کهکشان اعلام کرده وگفته که این فیلم آخرین حضور تیم اصلی نگهبانان کهکشان است، اما او راه را برای ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 4 با یک تیم جدید باز خواهد گذاشت.

یکی از مواردی که باعث شده طرفداران به این فکر کنند که بالاخره زمانی فیلم Guardians of the Galaxy 4 ساخته خواهد شد، این است که شخصیت کاسمو سگ فضایی که ماریا باکالووا (Maria Bakalova) صداپیشگی او را بر عهده داشت و در فیلم Guardians of the Galaxy: Holiday Special نیز حضور داشت، دوباره در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 نیز بازخواهد گشت، بنابراین این اتفاق احتمال راه‌اندازی یک تیم جدید از نگهبانان کهکشان را بالا می‌برد. تماشاگران برای مدت کوتاهی کاسمو را در اولین فیلم Guardians of the Galaxy دیدند، اما این سگ تله‌پاتیک هیچ یک از توانایی‌ها را نشان نداد. در حالی که صحنه‌های کوتاه مربوط به کاسمو در Guardians of the Galaxy: Holiday Special چیزی زیادی را در مورد آن چه که قرار است از او در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 ببینیم، فاش نمی‌کند، اما کتاب‌های کمیک می‌توانند اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهد. در کمیک‌ها، کاسمو نقش مهمی در کمک به استار لرد در تشکیل تیم نگهبانان کهکشان در سال ۲۰۰۸ ایفا کرد، تیمی که چند سال بعد دنیای سینمایی مارول آن را به تصویر کشید. بنابراین احتمال دارد تا او در دنیای سینمایی مارول هم بتواند چنین نقشی داشته باشد و در تشکیل یک تیم جدید از نگهبانان کهکشان برای فیلم Guardians of the Galaxy 4 همکاری داشته باشد.

آیا کاسمو در فیلم Guardians of the Galaxy 4 بازخواهد گشت؟

تا به الان استودیو مارول هیچ اطلاعیه‌ای در مورد ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 4 نداده است، اما احتمال وقوع این اتفاق همچنان در حال افزایش است. آن‌ها اکنون تمایل خود را برای ساخت چهارمین قسمت از مجموعه‌های موفق مانند فیلم Thor: Love and Thunder نشان داده‌اند. همچنین چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های کاپیتان آمریکا با نام Captain America: New World Order نیز در آینده‌ای نزدیک اکران خواهد شد و گزارشات معتبری نیز از ساخت قسمت چهارم Spider-Man منتشر شده‌اند. فیلم Guardians of the Galaxy 4‌نیز می‌تواند ردپای مجموعه‌هایی مثل Captain America را دنبال کند و با شخصیت‌های جدید و حتی تیمی متفاوت از سازندگان بازگرد. این می‌تواند راه را برای بازگشت در دنباله فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 هموار کند.

کاسمو در گذشته مستقیما با تیم نگهبانان کهکشان کار کرده است، بنابراین تائيد این که آن‌ها در قسمت سوم با یکدیگر تعامل خواهند داشت، در را برای ادامه همکاری آن‌ها در فیلم Guardians of the Galaxy 4 باز می‌کند. قدرت‌های تله‌پاتیک کاسمو به تیم یک عضو قدرتمند دیگر را می‌دهد. با توجه به این که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 شخصیت آدام وارلاک (Adam Warlock) را نیز معرفی می‌کند و گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور فیلا-ول (Phyla-Vel) نیز در آن وجود دارد، آن‌ها می‌توانند با کاسمو به عنوان بخشی از تیم جدید نگهبانان کهکشان متحد شوند.

اعضای تیم جدید نگهبانان کهکشان شاید از قبل معرفی شده باشند

اگر شخصیتی وجود داشته باشد که قبلا در فیلم‌های گذشته نگهبانان کهکشان معرفی شده و می‌تواند بخشی از این تیم باشد، آن شخصیت قطعا استاکار اوگورد (Stakar Ogord) با بازی سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) است، یک Ravager بلندپایه‌ای که یوندو (Yondu) رابه خاطر قاچاق کودکان تبعید کرد، اما بعدا از او در مراسم تشییع جنازه‌اش تقدیر کرد، زمانی که حقیقت را در مورد قهرمان بودن همکارش آموخت. استاکار اوگورد، چارلی-۲۷ (Charlie-27) و مین‌فریم (Mainframe) بسیار باحال بودند و به طور بالقوه می‌توانند بخشی از ترکیب اصلی تیم جدید نگهبانان کهکشان باشند. این اتفاق مقداری بعید است، اما هنوز یک مسیر مناسب و سرگرم‌کننده است که دنیای سینمایی مارول می‌تواند آن را کاوش کند. از آن جایی که اعضای اصلی تیم ظاهرا به سمت نابودی می‌روند، شاید زمان آن رسیده است تا دنیای سینمایی مارول از بازیگر معروف و افسانه‌ای فیلم‌های اکشنی که در اختیار دارد، یعنی سیلوستر استالونه استفاده بیشتری کند.

تریلر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3‌ خبر از مرگ چندین شخصیت می‌دهد

نکته قابل توجهی که در تریلر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 وجود دارد، مرگ شخصیت‌های مختلف است، به ويژه اعضای اصلی تیم مانند استار لرد و گروت و یا حتی راکت راکون که طرفداران پیش‌بینی می‌کنند، حداقل یک نفر از آن‌ها در این اثر جان خود را از دست بدهند. مقابله با The High Evolutionary قرار است کار بسیار سختی باشد، بنابراین ممکن است این مبارزه به قدری خطرناک باشد که نهایتا بتواند جان چند قهرمان از این تیم دوست‌داشتنی را بگیرد. با بررسی دقیق‌تر تریلر، حتی می‌توان گفت که امکان مرگ درکس نیز در این فیلم وجود دارد. این اثر قرار است یک پایان حماسی، احساس و غم‌انگیز را رقم بزند، اما می‌تواند یک شروع بزرگ نیز باشد، یک شروع برای تیم جدید نگهبانان کهکشان. به نظر می‌رسد که سرنوشت بدی در انتظار چندین نفر از اعضای تیم باشد، اما قهرمانان دیگری هستند که می‌توانند جای خالی آن‌ها را پر کنند.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است تا در تاریخ ۵ مه ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما اکران شود. جیمز گان، وظیفه نویسندگی و کارگردانی این اثر را بر عهده دارد. او دو قسمت اول مجموعه Guardians of the Galaxy، قسمت ویژه The Guardians of the Galaxy Holiday Special، فیلم The Suicide Squad و سریال Peacemaker  از دیگر ساخته‌های او هستند و اکنون وظیفه هدایت شرکت تازه‌تاسیس استودیو دی سی و دنیای دی سی را نیز بر عهده دارد دارد.

همچنین کریس پرت در نقش پیتر کوییل ملقب به استار لرد، زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) در نقش گامورا (Gamora)، دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش درکس ویرانگر (Drax the Destroyer)، کارن گیلان (Karen Gillan) در نقش نبولا (Nebula)، پام کلمنتیئف (Pom Klementieff) در نقش منتیس (Mantis)، وین دیزل در نقش گروت، بردلی کوپر در نقش راکت، ویل پولتر (Will Poulter) در نقش آدام وارلاک، الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicky) در نقش آیشا (Ayesha)، سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) در نقش استاکار اوگورد (Stakar Ogord)، شان گان (Sean Gunn) در نقش کراگلین اوفونتری (Kraglin Obfonteri) و ماریا باکالوا (Maria Bakalova) در نقش کاسمو سگ فضایی (Cosmo the Spacedog) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 به ایفای نقش پرداخته‌اند.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا