#مهسا_امینی

آیا گروت بزرگسال در Guardians of the Galaxy Vol. 3 حضور دارد؟

طرفداران می‌خواهند باری دیگر او را ببینند

آیا گروت بزرگسال در Guardians of the Galaxy Vol. 3 حضور دارد؟ عرفان بدری ۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان
گروت بزرگسال در Guardians of the Galaxy Vol. 3

گروت یکی از شخصیت‌های محبوب فیلم Guardians of the Galaxy بود که متاسفانه بعد از این اثر دیگر او را ندیده‌ایم و به جای او شاهد بیبی گروت بودیم. اکنون جیمز گان به تازگی تائید کرده است که گروت بزرگسال در Guardians of the Galaxy Vol. 3 نیز حضور ندارد.

سومین قسمت مجموعه‌ی نگهبانان کهکشان که Guardians of the Galaxy Vol. 3 نام دارد، یکی از فیلم‌های مهم و مورد انتظار فاز چهارم جهان سینمایی Marvel است که جیمز گان، کارگردان دو فیلم قبلی Guardians of the Galaxy، وظیفه‌ی هدایت آن را بر عهده دارد. در حالی که شخصیت بیبی گروت در این چند سال طرفداران زیادی پیدا کرده است، اما بسیاری هم خواهان این هستند که باری دیگر گروت بزرگسال را ببینند.

جیمز گان اخیرا در اینستاگرام خود یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ با طرفداران داشت که در آن به سوالات کاربران درباره‌ی فیلم‌های Guardians of the Galaxy، زندگی خود و دیگر موارد پاسخ داد. یکی از سوالاتی که از او پرسیده شد این بود که آیا گروت بزرگسال در Guardians of the Galaxy Vol. 3 حضور پیدا می‌کند یا خیر، که گان در جواب او گفت متاسفانه این شخصیت در این فیلم نیست و تا زمانی که یک پیش‌درآمد برای Guardians of the Galaxy ساخته نشود، احتمالا او را دوباره نخواهیم دید.

این کارگردان همچنین در همین جلسه‌ی پرسش و پاسخ، تائید کرد که در اواخر سال میلادی جاری فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 شروع خواهد شد. دیوید باتیستا، یکی از بازیگران این فیلم، اولین کسی بود که از تغییر در برنامه‌ی کاری Marvel شروع فیلمبرداری این اثر در امسال خبر داده بود. هنوز تاریخ اکران این فیلم مشخص نشده است، اما به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ این اثر به روی پرده‌ی سینماها می‌رود. فعلا اطلاعات خاصی از این عنوان نداریم و نمی‌دانیم که کدام شخصیت‌ها در آن حضور خواهند داشت. همچنین قرار است قبل از این اثر، فیلم The Guardians of the Galaxy Holiday Special در سال ۲۰۲۲ به صورت اختصاصی از طریق سرویس اشتراکی Disney Plus پخش شود.

جیمز گان، کارگردان Guardians of the Galaxy Vol. 3 هم‌اکنون درگیر مراحل پایانی ساخت فیلم The Suicide Squad و فیلمبرداری سریال پیش‌درآمد آن یعنی Peacemaker است. این فیلم در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (‍۱۵ مرداد ۱۴۰۰) همزمان هم در سینماها اکران می‌شود و هم از طریق سرویس اشتراکی HBO Max در دسترس قرار می‌گیرد. مارگو رابی، ادریس البا، جان سینا، وایولا دیویس، بوئل کینامان، جای کورتنی، پیتر کاپالدی، آلیس براگا، پیت دیویدسون، مایکل روکر، ناتان فیلیون، دانیلا ملچیور، استیون ایجی، شان گان، تایکا واتیتی، دیوید دستمالچیان، خواکین کوسیو، خوان دیه‌گو بوتو و فلولا بورگ از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال Peacemaker هم که جان سینا بازیگر نقش اصلی آن است، در سال ۲۰۲۲ از طریق سرویس HBO Max پخش می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا