برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جیمز گان تایید کرد فیلمبرداری Guardians of The Galaxy 3 اواخر ۲۰۲۱ شروع خواهد شد

خود فیلم در ۲۰۲۳ اکران خواهد شد

جیمز گان تایید کرد فیلمبرداری Guardians of The Galaxy 3 اواخر ۲۰۲۱ شروع خواهد شد ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلمبرداری Guardians of The Galaxy 3

به گفته جیمز گان (James Gunn)، فیلمبرداری Guardians of The Galaxy 3 به کارگردانی او در اواخر سال جاری میلادی انجام خواهد شد تا فیلم در سال ۲۰۲۳ برای اکران آماده شود.

ساختن دنباله فیلم Guardians of The Galaxy 2 که در سال ۲۰۱۷ اکران شد، شاید همان چیزی بود که بسیاری از طرفداران از یک سری جذاب با ماجراجویی‌های متفاوت در کهکشان‌ها انتظارش را داشتند. با این حال استودیو مارول (Marvel) نیز به این افراد نه نگفت و خیلی سریع پس از کران Guardians of The Galaxy 2 دیدیم که ساخت عنوان سوم توسط کوین فایگی (Kevin Fiege) تایید شد. اما چه کسی آن را کارگردانی می‌کند؟

در سال ۲۰۱۸ گفته شده بود که فیلمبرداری Guardians of The Galaxy 3 در ۲۰۲۱ و شاید اوایل آن شروع خواهد شد. اما مسئله‌ای باعث شد تا مدیران مجموعه، وظیفه کارگردانی سومین فیلم سری را از جیمز گان بگیرند و پروژه کاملا بی‌هدف بماند. تا اینکه دوباره این کارگردان حرفه‌ای برای انجام کار استخدام شد و حال خبر داده که دنباله سری در ماه‌های آخر ۲۰۲۱ فیلمبرداری می‌شود. اما تاریخ اکران فیلم، سال ۲۰۲۳ خواهد بود که یعنی ۶ سال از جمع شدن نگهبان‌های کهکشان روی پرده سینما می‌گذرد. در حالی که آن‌ها در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame نیز ظاهر شده بودند، اما نه در ماجراجویی‌های خود که معمولا کشتن غول‌ها برای پول یا شاید هم جمع‌آوری غنیمت در گوشه گوشه کهکشان است.

تاریخ فیلمبرداری Guardians of The Galaxy 3 جواب کامنت یک کاربر بود!

یکی از طرفدارانی در پست‌های جیمز گان از او سوال کرده بود که تاریخ فیلمبرداری این اثر سینمایی در چه زمانی شروع می‌شود و او نیز خیلی ساده پاسخ داده بود: «اواخر سال ۲۰۲۱». با این حال اعلام این تاریخ چندان هم عجیب و جدید نیست، چراکه در سال گذشته و همچنین اوایل سال جاری میلادی، گان وظیفه فیلمبرداری و کار روی پروژه جدید دی سی (DC) و کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) به نام The Suicide Squad را بر عهده داشته و منطقی است که اواخر ۲۰۲۱ وقت او برای جمع کردن نگهبانان کهکشان مارول آزاد باشد.

با این وجود جالب است بدانید که جیمز گان در مصاحبه‌های اخیر خود اظهار کرده که زمان او برای ساخت فیلم Guardians of The Galaxy 3 به هیچ وجه کافی نیست. او قصد دارد تا این اثر سینمایی را به یک نتیجه‌گیری بسیار مهم و حماسی برای اعضای گروه تبدیل کند و این کار به گفته او زمان بیشتری را نیاز خواهد داشت. بخصوص اینکه با وجود بازگشت شخصیت‌های قبلی، ممکن است برخی کاراکترهای جدید به داستان اضافه شوند یا حتی تعدادی از بازیگران حاضر عوض شوند که هر دو نیاز به زمان برای انتخاب خواهند داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments