#مهسا_امینی

تجربه‌ی گرافیک نسل بعد با ماد جدید Grand Theft Auto IV

مادی خیره‌کننده در راه است

اگر دلتان برای تجربه‌ی دوباره بازی Grand Theft Auto IV روی PC تنگ شده و علاقه‌مند به تجربه گرافیکی بهتری هستید، خبری خوب در انتظار شماست.

با اینکه بازی Grand Theft Auto V در دهه اخیر پیشتاز و پرطرفدار بوده، اما تعداد خیلی زیادی از طرفداران همچنان علاقه‌ی خود را نسبت به GTA IV از دست نداده‌اند. خوشبختانه برای این طرفداران، تغییرات اساسی گرافیکی در نظر گرفته شده تا این طرفداران به زودی دوباره مشغول به بازی کردن بازی موردعلاقه خودشان بشوند.

در پروژه جدیدی که RevIVe نام دارد و توسط گروهی ماد ساز به نام BionSale انجام شده، قرار است به زودی بازی Grand Theft Auto IV را با گرافیکی مدرن ریمستر کند. تا به الان، جلوه‌های گرافیکی جدیدی که این تیم به ما نشان داده است به شدت شگفت‌انگیز محسوب می‌شود. این ویژگی از حالت بتای iCEnhancer 4 به منظور خلق دوباره جلوه‌های گرافیکی GTA IV استفاده می‌کند. اگر بخواهیم به طور جزئی‌ تر به این موضوع بپردازیم، بافت‌ها،نورپردازی و حتی پرفرمنس یا اجرای کلی بازی نیز دستخوش بهبود خواهند شد.

در حال حاضر، iCEnhancer و RevIVe ویدیویی را منتشر کرده‌اند تا قدرت گرافیکی این ماد را نشان دهند. با اینکه هنوز کار ساخت این ماد به اتمام نرسیده است، اما این پیشرفت گرافیکی نشان داده شده، عالی به نظر می‌رسد و بافت‌ها و تکسچرهایی که در لیبرتی سیتی می‌بینید، در حد گرافیک بازی‌های نسل بعدی محسوب می‌شوند.

هم‌اکنون پروژه RevIVe در مراحل اولیه‌ی ساخت خود قرار دارد و ممکن است روند ساخته شدنش کمی به درازا بکشد. سازندگان گفته‌اند که در زمان فراغت خود مشغول به ساخت این ماد هستند، اما اعلام کرده‌اند که قرار است با استفاده از پلتفرم Patreon، بودجه کافی دریافت کنند و زمان بیشتری برای تکمیل کردن ماد مخلوق خود بگذارند.

تنها نکته‌ منفی این ماد، این است که قاعدتا فقط روی PC عرضه خواهد شد، چون که سیاست‌های کنسول سونی و مایکروسافت در قبال ماد‌ها به شدت سرسری محسوب می‌شود و اگر شما PC ندارید، می‌توانید PS3 خود را از گوشه‌ی کمد اتاق بیرون آورید یا اینکه با استفاده از قابلیت backward compatibility، این بازی را روی Xbox One یا Xbox Series X/S بازی کنید.

دیر یا زود، ماد RevIVe عرضه خواهد شد و دیری نخواهد پایید که لذت تجربه‌ی دوباره بازی Grand Theft Auto IV روی PC به دلیل گرافیکی خیره کننده، دو چندان خواهد شد.

شما درباره‌ی این ماد جدید گرافیکی جه فکری می‌کنید؟ آیا این پیشرفت حاصله را می‌پسندید؟ در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل سیستم مورد نیاز بازی GTA IV را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا