#مهسا_امینی

کاربران GTA Online و Red Dead Online به مناسبت تعطیلات سال نو هدیه دریافت می‌کنند

از تخفیف‌ها ویژه تا اهدای رایگان آیتم‌های متنوع

کاربران GTA Online و Red Dead Online

شرکت راکستار قصد دارد به مناسب فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی، به کاربران GTA Online و Red Dead Online آیتم‌های مختلفی هدیه دهد.

وقتی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار گرفت، به خاطر کمبود محتوا و ایرادهایی که به سیستم پیشرفت وارد بود، بازخوردهای منفی‌ای را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کرد. یوبیسافت با برنامه‌ریزی درست، نقص‌ها را یکی پس از دیگری رفع کرد و سپس تمرکز خود را روی افزود محتوای جدید قرار داد. نتیجه‌ی چنین اقداماتی، تبدیل شدن Six Siege به یکی از پرطرفداران بازی‌های چندنفره طی سال‌های گذشته بوده است. ناشر فرانسوی با دستیابی به چنین موفقیت‌هایی نشان داد پشتیبانی درست می‌تواند یک بازی را از فرش به عرش برساند.

با در نظر گرفتن موفقیت‌های Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، نباید از تعداد بالای کاربران Grand Theft Auto Online و Red Dead Online پس از گذشت هفت و یک سال از عرضه تعجب کرد. این دو بازی نه تنها در زمان انتشار از محتوای کافی برخوردار بودند، بلکه راکستار طی این مدت به خوبی از هر دو پشتیبانی کرده است. در ضمن، تعداد بالای کاربران باعث شد شرکت آمریکایی ساخت نسخه‌ی نسل نهمی GTA Online را در دستور کار خود قرار دهد. آن‌ها احتمالا برای انتشار در اواخر سال آینده‌ی میلادی آماده خواهند شد.

راکستار گیمز معمولا با فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی، هدایای ویژه‌ای را برای کاربران بازی‌های خود در نظر می‌گیرد؛ اتفاقی که امسال هم رخ داده است. طبق بیانیه‌ی منتشر شده، کاربران Grand Theft Auto Online و Red Dead Online با اجرای بازی پاداش‌های مختلفی را دریافت می‌کنند. علاوه بر این، قیمت برخی آیتم‌های موجود در فروشگاه‌ها کاهش یافته و بخش‌هایی از نقشه‌ها با برف پوشیده شده تا حس و حال کریسمس در کاربر تداعی شود. در ادامه می‌توانید هدایایی که برای هر از یک بازی‌ها در نظر گرفته شده را به صورت جداگانه مشاهده کنید:

بازی GTA Online

  • لباس‌‌های رایگان: ماسک Vibrant Stitch Emissive، ژاکت Red Bleeder Festive و ژاکت Green Cluckin’ Festive
  • طرح Free Tartan برای رنگ‌آمیزی Buckingham Akula ،Ocelot Ardent و Karin Technical Custom – طرح Candy Cane برای رنگ‌آمیزی HVY APC ،Comet Safari و HVY Insurgent Pick-Up Custom
  • بسته‌ی مخصوص تعطیلات که حاوی لانچر فایرورک، ۲۰ عدد راکت فایرورک، تعدادی اسنیک، زره ضدگلوله، ۲۵ عدد بمب چسبنده، ۲۵ عدد نارنجک، ۱۰ عدد مین مجاورتی و ۱۰ عدد مولوتف
  • خودروی رایگان: Grotti Brioso 300 – در فروشگاه Southern San Andreas Super Autos قابل‌دریافت است

بازی Red Dead Online

  • دریافت سه برابری اکس‌پی و پول داخل بازی از طریق شرکت در مدهای مرتبط با تعطیلات مانند Make It Count و Last Stand
  • متلقات زمستانی سلاح Evans Repeater در فروشگاه‌های سلاح
  • دو برابر شدن کاراکترهای جایزه‌بگیر و ایکس‌پی دریافتی از آن‌ها
  • یک کوپون برای دریافت کت و تپانچه رایگان
  • کاهش قیمت Moonshine Shack ،Butcher Table، انواع واگون‌ها، آیتم‌های Moonshiner و آپگریدهای Shack
  • دیگر تخفیفات ویژه‌ی آیتم‌های داخل بازی: کاهش ۴۰ درصدی قیمت شاتگان‌ها، کاهش ۳۰ درصدی قیمت تمامی اجناس در Wilderness Outfitter و همچنین کاهش قیمت نوارهای فشنگ، پانچوها (لباس سنتی که در میان مردم آمریکا لاتین رواج دارد) و انواع اسب‌ها

در انتها، لازم به ذکر است GTA Online و Red Dead Online روی کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا