#مهسا_امینی

بازی Century: Age of Ashes برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

نبرد اژدها سواران

استودیوی Playwing در The Game Awards امسال، از بازی Century: Age of Ashes رونمایی کرد. این بازی در سبک نبرد تیمی است و برای رایانه‌های شخصی در استیم، به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

نمای کلی بازی که در صفحه Steam بازی به اشتراک گذاشته شده:

عنوان Century: Age of Ashes، یک بازی چند نفره نبرد با اژدها است که به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت! اژدهای خود را بسازید، وارد عرصه شوید و برای تبدیل شدن به یک اژدها سوار افسانه‌ای رقابت کنید. دشمنان خود را بسوزانید و بر آسمان‌ها حکومت کنید!

نبردهای آرنا

با گیم‌پلی منحصر به فرد و سریع Century: Age of Ashes در بازی‌های آنلاین رقابت کنید! تنها یا با دوستان خود به میدان بروید و برای زنده ماندن خود بجنگید! سه حالت مختلف بازی از 3v3 تا 6v6v6 در انتظار شما هستند: Carnage ،Survival و Raid.

Survival: یک مود شبیه به بتل رویال که در آن ۱۸ بازیکن به تیم‌های ۶ نفره تقسیم می‌شوند!

Carnage: این یک تیم Deathmatch، به سبک اژدها سواران است! نبرد ۶ نفر در مقابل ۶ نفر، با قدرت‌های ویژه!

Raid: یک حالت منحصر به فرد که در آن دو تیم بر سر تصاحب پرچم درگیر خواهند شد. در حالی که پرچم را در دست دارید با پرواز از دروازه‌های اطراف زمین مسابقه امتیاز کسب کنید!

کلاس‌های متفاوت

سبک‌های مختلف بازی را با سه کلاس منحصر به فرد‌، هر کدام با توانایی‌های خاص خود، تجربه کنید! مانند the Windguard از دوستان خود محافظ یا دشمنان خود را گمراه کنید! با کلاس the Marauder حریف خود را ردیابی و نابود کنید! و یا به عنوان Phantom پنهان شوید و دشمن را به دام بیاندازید! چه مسیری را برای پیروزی انتخاب می‌کنید؟

همچنین کلاس‌های جدیدتر پس از عرضه اضافه خواهند شد.

سفارشی‌سازی

با بازی کردن تجربه کسب کنید و اژدها و سوارکارهای مخصوص خود را بسازید! اژدهای شما، سلیقه شما! نگران نباشید، این موارد صرفا تزئینی هستند و هیچ مزیتی در گیم‌پلی نخواهد داشت.

رایگان

بازی Century: Age of Ashes کاملا رایگان است! به منظور عادلانه بودن تجربه بازیکنان، خریدهای درون بازی فقط تزئینی هستند جنبه زیبایی خواهند داشت. پیروزی در نبردها، فقط با مهارت و کار گروهی به دست می‌آیند.

عنوان Century: Age of Ashes در فوریه (بهمن) سال ۲۰۲۱ میلادی، به صورت Early Access برای پلتفرم‌ PC از طریق Steam در دسترس قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا