هشدار جالب خرده‌فروش فرانسوی در مورد انحصاری شدن Call Of Duty

کنسول خود را درست انتخاب کنید!

Call Of Duty

یک خرده‌فروش فرانسوی در بخش گیمینگ خود، اطلاعیه‌ای را قرار داده و به خریداران یادآوری کرده که مایکروسافت سازنده‌ی Call Of Duty را خریده است.

خرید اخیر مایکروسافت، یعنی خرید کمپانی Activision Blizzard با حدود ۷۰ میلیارد دلار، به قدری سر و صدا کرده که خرده‌فروشی، در بخش گیمینگ خود اطلاعیه‌ای را نصب کرده و از مشتریان خود خواسته که کنسول خود را با دقت انتخاب کنند!

این اطلاعیه به شکل زیر است:

قابل توجه همه‌ی گیمرها، مایکروسافت اکتیویژن را خریده است! کنسول خود را با دقت انتخاب کنید.

همچنین زیر این اطلاعیه نیز عنوان بازی Call Of Duty نوشته شده است تا بازیکنانی که سازنده‌ی این بازی را نمی‌شناسند، بدانند که این اتفاق روی نسخه‌‌های بعدی این فرنجایز محبوب اثر می‌گذارد. نام این خرده‌فروشی Cora است. همچنین این خرده فروشی ۶۰ شعبه در فرانسه و ۲۰ شعبه در رومانی، بلژیگ و لوکزامبورگ دارد.

هنوز مشخص نیست که این اعلامیه فقط در یک شعبه از این خرده فروشی نصب شده است، یا این که در شعبه‌های دیگر نیز این هشدار در مورد Call Of duty وجود دارد.

مایکروسافت این خرید بزرگ خود را تقریبا ۲ هفته‌ی پیش اعلام کرد. ارزش این خرید ۶۸.۷ میلیارد دلار اعلام شده و قرار است در سال ۲۰۲۳ به حالت اجرایی درآید.

مایکروسافت با این خرید جنجالی توانست به لیستی بلند بالا از آی‌پی‌های بزرگی مثل کال آو دیوتی، اسپایرو، گیتار هیرو، کرش بندیکوت و تونی هاوک از اکتیویژن و همچنین دیابلو، ورلد آو وارکرفت، هارت‌استون و استارکرفت از بلیزارد دست یابد!

نظر شما چیست؟ فعلا اعلام شده که قرار است حداقل ۳ نسخه‌ی دیگر از سری Call Of Duty انحصاری نباشند و برای پلی استیشن نیز عرضه شوند، شما فکر می‌کنید که مایکروسافت پس از عرضه‌ی این ۳ نسخه، چه رویکردی را در مورد این سری انتخاب می‌کند؟ قطعا از خواندن نظر شما لذت می‌بریم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا