بازیگر فیلم‌های سریع و خشن از علاقه‌اش به ایفای نقش کت‌وومن می‌گوید

میشل رودریگز: کت‌وومن هم خوب و هم بد است!

بازیگر فیلم‌های سریع و خشن

میشل رودریگز، بازیگر فیلم‌های سریع و خشن، در مصاحبه‌ی اخیرش نسبت به ایفای نقش کت‌وومن در فیلم‌های ابرقهرمانی ابراز علاقه کرد.

به مناسبت انتشار رسمی نخستین تریلر از Fast & Furious 9، شبکه‌ی MTV International مصاحبه‌ای را با بازیگران اصلی این فیلم ترتیب داد. در بخشی از مصاحبه از میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) پرسیده شد آیا دوست دارد همانند دواین جانسون (Dwayne Johnson) که به دی‌سی‌ پیوست، یک نقش ابرقهرمانی ایفا کند یا خیر. رودریگز در پاسخ برای ایفای یک نقش ابرقهرمانی ابراز علاقه کرد و گفت کت‌وومن، شخصیت مورد علاقه‌ی او است. بازیگر نقش لتی اضافه کرد کت‌وومن یک شخصیت صرفا خوب یا یک شخصیت صرفا بد نیست. همین مسئله هم باعث جذابیت سلینا کایل برای او شده است:

دوست دارم یک ابرقهرمان باشم. فکر می‌کنم دی‌سی شخصیت مورد علاقه‌ی من را داشته باشد. از کت‌وومن خوشم می‌آید چون هم بد و هم خوب است. وقتی بحث خوب [یا بد] بودن پیش می‌آید، [همانند او] در وسط ماجرا قرار می‌گیرم. بنابراین، دوست دارم به دی‌سی بروم چون تعداد ابرقهرمان‌های مونث عالی زیاد نیست. برای ایفای یک نقش باید ویژگی خاصی در آن وجود داشته باشد در غیر اینصورت از پس انجامش برنمی‌آیم. بنابراین، فکر می‌کنم کت‌وومن شخصیت ابرقهرمانی مورد علاقه‌ی من باشد.

زویی کراویتز (Zoe Kravitz)، بازیگر کنونی نقش کت‌وومن در دنیای سینمایی دی‌سی بوده و قرار است اولین بار در فیلم مورد انتظار The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) حضور یابد. بنابراین، احتمال اینکه میشل رودریگز بتواند به خواسته‌اش برسد، بسیار بعید به نظر می‌رسد. کت‌وومن قبلی سینما، ان هتوی (Anne Hathaway) بود. او در فیلم The Dark Knight Rises به عنوان سلینا کایل جلوی دوربین ظاهر شد.

وین دیزل (Vin Diesel)، بازیگر و تهیه‌کننده‌ی سری فیلم‌های سریع و خشن، هم در مصاحبه با خبرنگار شبکه‌ی MTV International حضور داشت. دیزل در بخشی از صحبت‌های خود تایید کرد یک اسپین‌آف با محوریت شخصیت‌های مونث در دست ساخت است. بازیگر نقش دومینیک تورتو گفت فیلمنامه‌ی این اثر ماه آینده‌ی میلادی نهایی می‌شود و پس از آن درباره‌ی ساخت یا عدم ساخت تصمیم گیری خواهد شد. اطلاعاتی از این پروژه در دسترس نیست و نمی‌دانیم داستان آن حول محور شخصیت‌های آشنا همانند لتی، رمزی و میا می‌چرخد یا خیر.

میشل رودریگز سال گذشته‌ی میلادی درباره‌ی اهمیت تمرکز بیشتر روی شخصیت‌های مونث در فرنچایز سریع و خشن صحبت کرد. رودریگز همچنین در تلاش است تا شرایط کنونی سینما را تغییر داده و زن‌های بیشتری در روند تولید فیلم‌ها حضور داشته باشند. طبق گزارشی که سال گذشته‌ی میلادی منتشر شد، پس از اینکه تهیه‌کنندگان، یک نویسنده‌ی زن به تیم تولید Fast & Furious 9 اضافه کردند، رودریگز حاضر به بازگشت شد.

فیلم سینمایی Fast & Furious 9 قرار است با نام F9 از تاریخ ۲ خرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۲ مه) در سینماها اکران شود. وظیفه‌ی کارگردانی این اثر را جاستین لین (Justin Lin) بر عهده دارد که پیش از چهار قسمت از فرنچایز سریع و خشن را کارگردانی کرده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا