ریبوت Fantastic Four ظاهرا کارگردان خود را شناخت!

این اثر سال آینده فیلمبرداری خواهد شد

ریبوت Fantastic Four ظاهرا کارگردان خود را شناخت! سورنا رضایی ۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ مارول
کارگردانی ریبوت Fantastic Four

وب سایت The Direct در یکی از گزارش‌های اخیر خود فاش کرده چه کسی کارگردانی ریبوت Fantastic Four را بر عهده خواهد داشت.

ریبوت سری فیلم‌های چهار شگفت انگیز، یکی از چندین پروژه ابرقهرمانی است که مارول روی آن کار می‌کند. این فیلم برای اکران در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده و طبق پیش بینی‌ها، انتظار می‌رود فاز فیلمبرداری آن در سال آینده میلادی آغاز شود. با در نظر گرفتن این نکته، طرفداران بی‌صبرانه منتظر هستند تا ببینند چه نام‌هایی از سوی استودیوی سازنده برای به سرانجام رساندن وظایف کارگردانی و بازیگری انتخاب می‌شوند.

در حالی که گروهی از طرفداران منتظر منابع رسمی هستند تا کارگردان و بازیگران ریبوت Fantastic Four را معرفی کنند، گروهی دیگر دست به کار شده و مشغول بررسی و معرفی گزینه‌های مناسب هستند. در این میان، گروهی هم تمرکز خود را روی کارگردان پروژه قرار داده‌اند. پیش از این، جان واتس (Jon Watts) سازنده آثاری همچون Spider-Man: No Way Home قرار بود فیلم را جلوی دوربین ببرد اما او از پروژه کنار رفت تا بتواند مدتی را دور از ژانر ابرقهرمانی بگذراند. با جدایی واتس، نام‌های شاخصی همچون جان کرازینسکی (John Krasinski) و استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) از سوی منابع غیررسمی مطرح شدند.

وب سایت The Direct در یکی از گزارش‌های اختصاصی و جدید خود فاش کرده چه کسی کارگردانی ریبوت Fantastic Four را بر عهده گرفته است. با توجه به متن، مت شکمن (Matt Shakman) با مارول به توافق رسیده و این فیلم سینمایی مورد انتظار را جلوی دوربین خواهد برد. نویسنده مطلب در ادامه مدعی شده کوین فایگی (Kevin Feige) به دنبال فردی قابل اعتماد بوده تا پروژه را به صورت کامل به او بسپارد؛ بدین ترتیب، دیگر نیازی نباشد روی روند ساخت نظارت کند. فایگی چنین سیاستی را پیش از این در قبال Doctor Strange in the Multiverse of Madness اتخاذ کرده بود؛ اثری که توسط سم ریمی (Sam Raimi) ساخته شد.

وب سایت Deadline که یکی از منابع قابل اعتماد به شمار می‌رود، چندی پیش مدعی شد کارگردان ریبوت Fantastic Four تا پیش از «روز کارگر» انتخاب خواهد شد؛ مناسبتی که حدودا دو هفته دیگر از راه می‌رسد. در صورتی که ادعای The Direct صحت داشته باشد، می‌توان نتیجه گیری کرد مدیران مارول نسبت به مت شکمن و توانایی‌های او اطمینان کامل دارند؛ موضوعی که به هیچ وجه دور از ذهن نیست. به هر حال، شکمن قبلا در ساخت سریال وانداویژن با مارول همکاری داشته و طبیعی است که یک آشنایی دو طرفه وجود داشته باشد.

WandaVision، تنها سریال شاخصی نیست که مت شکمن یکی از کارگردانان آن بود. او طی سال‌های اخیر در ساخت آثار مشهوری از جمله Game of Thrones، Fargo و Succession مشارکت داشته است. این کارگردان آمریکایی همچنین با استودیوهای پارامونت پیکچرز و اپل به توافق رسیده و قرار است فیلم‌های سینمایی Star Trek 4 و Godzilla and the Titans را بسازد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم سینمایی Fantastic Four از تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (مصادف با ۱۸ آبان سال ۱۴۰۳) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا