#مهسا_امینی

تصویر رسمی The Falcon and The Winter لباس جدید پروتاگونیست‌ها را نشان می‌دهد

بازوی نقره‌ای رنگ سرباز زمستان جای خود را به یک بازوی مشکی رنگ داده است

تصویر رسمی The Falcon and The Winter

استودیوی مارول ساعاتی قبل تصویر رسمی The Falcon and The Winter را در فضای مجازی منتشر کرد که لباس جدید پروتاگونیست‌ها را نشان می‌دهد.

سم ویلسون و باکی بارنز دو مورد از چندین شخصیت هستند که طی چند سال اخیر به دنیای سینمایی مارول اضافه شدند اما علی‌رغم پتانسیل بالا، هرگز اثری اختصاصی با محوریتشان ساخته و اکران نشد. ویلسون و بارنز سرانجام و به لطف The Falcon and The Winter قرار است از زیر سایه‌ی کاپیتان آمریکا خارج شده و اینبار مرکز اتفاقات داستان باشند. آن‌ها تنها نبوده و شخصیت‌های دیگری از جمله واندا ماکسیموف، لوکی و هاکای هم چنین شرایطی را تجربه خواهند کرد.

مارول اوایل سال جاری میلادی یک ویدیوی تبلیغاتی از سریال‌های در دست ساخت خود منتشر کرد. مطابق انتظار، در آن تریلر صحنه‌های کوتاهی از The Falcon and The Winter به نمایش گذاشته شد. کمپین تبلیغاتی سپس در خاموشی فرو رفت و علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی مجبور شدند عطش خود برای تماشای ماجراجویی مشترک فالکون و سرباز زمستان را با تصاویر و ویدیوهای غیررسمی از پشت صحنه برطرف کنند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه اولین تریلر در اواخر آذر ماه از راه رسید. اگرچه بارون زیمو و کاپیتان آمریکای در ویدیوی مزبور حضور داشتند اما بخش عمده‌ی تریلر به سم ویلسون و باکی بارنز اختصاص داده شده بود.

ساعاتی قبل تصویر رسمی The Falcon and The Winter در فضای مجازی منتشر شد. این عکس، فالکون و سرباز زمستان را در حالی نشان می‌دهد که لباس‌های مخصوص جدیدی را به تن کرده‌اند. لباس جدید فالکون مانند گذشته ترکیبی از رنگ‌های قرمز و مشکی است اما اینبار رنگ قرمز در بخش‌های بیشتری دیده می‌شود. سرباز زمستان هم قبلا یک جلیقه‌ی نظامی به تن می‌کرد اما حالا یک کت چرم پوشیده است. علاوه بر این، بازوی نقره‌ای رنگ جای خود را به یک بازوی مشکی رنگ داده که روی آن نقوش طلائی رنگ دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر مورد بحث را مشاهده کنید:

مارول قصد داشت فاز چهارم دنیای سینمایی خود را با اکران Black Widow در مه سال جاری میلادی آغاز کرده و به واسطه‌ی پخش The Falcon and The Winter در  آگوست امسال ادامه دهد اما برنامه‌ریزی‌ها تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا کاملا تغیییر کرد. سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان مدتی پس از WandaVision پخش خواهد شد. به طور دقیق‌تر، علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۹ اسفند (مصادف با ۱۹ مارس سال ۲۰۲۱ میلادی) پای تماشای آن بنشینند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا