شخصیت‌های انیمه‌ای
1%
  • 0/10

بازیکنان مبارزاتی در بازی Elden Ring انجام می‌دهند که شبیه به شخصیت‌های انیمه‌ای است

به سبک شرق

بازیکنان مبارزاتی در بازی Elden Ring انجام می‌دهند که شبیه به شخصیت‌های انیمه‌ای است ۱ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ بازی | گیم کپی لینک

یک سلاح جدید در بسته الحاقی بازی Elden Ring’s Shadow of the Erdtree ساخت استودیو FromSoftware وجود دارد، که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا مانند شخصیت‌های انیمه‌ای، مبارزه‌ای با حال و هوای یک انیمه را داشته باشند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر به آن سلاح بپردازیم.

علاوه بر معرفی یک منطقه‌ی وسیع جدید به نام سرزمین سایه و یک داستان که حول یکی از مرموزترین شخصیت‌های Elden Ring می‌چرخد، بسته الحاقی Shadow of the Erdtree به بازیکنان مجموعه‌ای جدید از زره و سلاح‌ها ارائه می‌دهد. این DLC مجموعه‌ متنوع تجهیزات بازی اصلی را با هشت نوع سلاح جدید گسترش می‌دهد: Beast Claws، Great Katanas، Hand-to-Hand Arts، Light Greatswords، Perfume Bottles، Reverse-Hand Swords، Throwing Blades و Thrusting Shields. یکی از این دسته‌های سلاح Hand-to-Hand Arts ، به بازیکنان این امکان را می‌دهد که مانند شخصیت‌های انیمه‌ای مبارزه کنند.

در پستی اخیری در ردیت بازی Elden Ring، کاربری به نام themadman502 ویدیویی از شخصیت خود به اشتراک گذاشت که دشمنی را با یک ضربه سبک شخصیت‌های انیمه‌ای که در سری‌هایی مانند Dragon Ball بی‌جا به نظر نمی‌رسد، نابود می‌کند. آن‌ها توانستند به لطف Dryleaf Arts جدید در Shadow of the Erdtree، یکی از Hand-to-Hand Arts که با این DLC اضافه شد، به این شکل مبارزه کنند. در نظرات پست themadman502، یکی از اعضا گفت که استفاده از Dryleaf Arts در مقابل باس‌ها به دلیل برد محدود و آسیب کم، بهینه نیست. با وجود نقص‌های این سلاح، این نظر دهنده فاش کرد که آن‌ها Dryleaf Arts را در برابر دشمنان معمولی چون سرگرم‌کننده است، استفاده می‌کنند. هم هنرهای Dryleaf و هم دومین Hand-to-Hand Arts در  Shadow of the Erdtree  به نام  Dane’s Footwork، از شخصیتی به نام Dryleaf Dane قابل دریافت هستند که شما را تبدیل به شخصیت‌های انیمه‌ای می‌کند. این راهب یکی از شخصیت‌های جدید NPC است که در بسته الحاقی بازی Elden Ring معرفی شده‌اند. بسیاری از آن‌ها به سرزمین سایه آمده‌اند تا از قدم‌های Miquella the Kind پیروی کنند. میکلا برادر نیمه‌خدای دیگر، مالنیا است که به عنوان یکی از سخت‌ترین باس فایت‌های بازی Elden Ring شناخته می‌شود و همچنین خالق منطقه وحشتناک Haligtree در جهان بازی است.

مشابه با آثار قبلی FromSoftware در سبک سولزلایک، بازیElden Ring  به عنوان یک بازی سخت شناخته می‌شود. برخی از بازیکنان از سختی بیش از حد انتظار بازی Shadow of the Erdtree شکایت کرده‌اند، به طوری که حتی بازیکنان باتجربه باس‌های این بسته الحاقی، آن‌ها را بسیار وحشی و خطرناک‌تر توصیف کرده‌اند. ناشر بازی  Elden Ring، Bandai Namco ، به بازیکنان توصیه کرده است که سطح  Scadutree خود را افزایش دهند، که یک مکانیک اختصاصی این DLC است و باعث افزایش آسیب بازیکن و کاهش آسیب دریافت شده می‌شود. پیش از انتشار این بسته الحاقی، کارگردان بازی Elden Ring و رئیس FromSoftware، هیدتاکا میازاکی، ادعا کرده بود که Shadow of the Erdtree حتی برای بازیکنان باتجربه نیز چالش‌برانگیز خواهد بود. او در مصاحبه‌ای توضیح داد که این DLC بر اساس فرضی توسعه داده شده است که بازیکنان پیشرفت زیادی در بازی اصلی داشته‌اند.

حالا علاوه بر تبدیل شدن به شخصیت‌های انیمه‌ای و سخت بودن تجربه کلی بازی، دیگر چه ویژگی‌های مثبت و منفی در بازی Elden Ring’s Shadow of the Erdtree، توجه شما را به خود جلب کرده است؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments