بازی Devolverland Expo منتشر شد: شبیه‌ساز رایگان حضور در مراسم Devolver Digital

به رایگان از استیم دریافت کنید!

دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) بازی رایگان Devolverland Expo را منتشر کرد؛ این عنوان مینیاتوری شامل تمامی تریلرهای نمایش داده شده در مراسم تماما آنلاین Devolver Direct است.

لغو کنفرانس سالانه E3 به دلیل گسترش ویروس کرونا مانع دیوالور دیجیتال برای برگزاری رویداد خود نشده است. این ناشر خوشنام آمریکایی، در اقدامی خلاقانه و با انتشار بازی رایگان Devolverland Expo، اساسا باعث حضور شما در رویداد سالانه خود می‌شود. در این بازی که وقایع آن در مکانی متروکه دنبال می‌شود، بازیکنان پس از انجام یک سری از چالش‌ها، می‌توانند به تماشای تریلرهای به نمایش درآمده از بازی‌هایی همچون Shadow Warrior 3 و Serious Sam 4 بپردازند. این بازی که در سبک شوتر اول شخص است با عنوان «شبیه‌سازی برای بازاریابی» منتشر شده است.

ذکر این نکته نیز جالب است که چندین سال است، Devolver Digital دیگر مراسم خود را در محل همایش‌های E3 در لس‌آنجلس برگزار نمی‌کند، در عوض آن‌ها غرفه‌های خود را در خیابان یا پارکینگ‌های اطراف مرکز همایش برپا کرده‌اند. همین موضوع نیز به خاص‌تر شدن اقدام تازه دیوالور دیجیتال در انتشار شبیه‌سازی برای مراسم خود منجر شده است.

در آخر، بازی Devolverland Expo هم اکنون از طریق فروشگاه استیم برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و به رایگان قابل دریافت است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا