اسکین Daredevil در فورتنایت برای چه کسانی رایگان است؟

سورپرایز اپیک گیمز

اسکین Daredevil در فورتنایت

اپیک گیمز در وبلاگ رسمی خود از انتشار اسکین Daredevil در بازی محبوب Fortnite خبر داد.

شرکت اپیک گیمز قصد دارد بار دیگر اسکین شخصیت دیگری از دنیای ابرقهرمانان را به فورتنایت اضافه کند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهنده‌ی این بازی بتل رویال تیراندازی، همزمان با برگزاری Daredevil کاپ، اسکین این کاراکتر در دسترس تعدادی از بازیکنان قرار می‌گیرد. این اسکین در تاریخ ۱۴ اکتبر (مصادف با ۲۳ مهر ماه) برای کاربران فورتنایت منتشر می‌شود و علاقه‌مندان عنوان Daredevil می‌توانند آن را داشته باشند.

 

 

خبر خوب آن است که کاربران برتر فورتنایت در چالش‌ Daredevil، نسبت به ریجنی که در آن بازی می‌کنند، می‌توانند این اسکین را به صورت هدیه داشته باشند و از آن بدون پرداخت هزینه‌ای استفاده کنند. در واقع، ۸۰۰ نفر برتر اروپا و ۵۰۰ نفر برتر سرور آمریکای شمالی قادر خواهند بود اسکین Daredevil را از طریق آیتم شاپ به‌عنوان هدیه دریافت کنند.

DREADEVIL

بازی فورتنایت که یکی از محبوب‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی به شمار می‌آید، در ابتدا قرار بود تنها یک اثر در سبک بقا باشد، اما در نهایت بخش بتل رویال هم به آن اضافه شد و از همین‌جا نام Fortnite بر سر زبان‌ها افتاد. شرکت اپیک گیمز این بازی را با موتور بازی‌سازی Unreal 4 توسعه داده و آن را برای پلتفرم‌های مختلف به صورت رایگان عرضه کرده است. این عنوان تیراندازی سوم شخص علاوه‌بر عناصر بتل رویال، دارای مکانیک ساخت و ساز است که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن به‌ حساب می‌آید. گرافیک فورتنایت به صورت فانتزی ساخته شده و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین بازی‌های سبک بتل رویال شمرده می‌شود.

لازم به ذکر است که اسکین Daredevil از ۱۴ اکتبر (مصادف با ۲۳ مهر ماه) در دسترس کاربران فورتنایت قرار می‌گیرد و طرفداران این عنوان می‌توانند از آن استفاده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا