#مهسا_امینی

بخش آنلاین بازی Cyberpunk 2077، یک بازی مستقل خواهد بود!

اطلاعات جدیدی از حالت چندنفره‌ی سایبرپانک 2077 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بخش آنلاین بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

کمپانی CD Projekt Red اطلاعات بیشتری در مورد بخش چند نفره عنوان نقش آفرینی Cyberpunk 2077 منتشر کرده که قرار است مدتی پس از عرضه‌ی بازی اصلی، در دسترس قرار بگیرد.

مدیر عامل CD Projekt Red، آدام کیچینسکی (Adam Kicinski)، در آخرین جلسه گزارش درآمد این استودیو توضیح داد که “حالت” یا “مود” مولتی‌پلیر، در واقع توصیف اشتباهی است. به گفته کیچینسکی، این استودیوی لهستانی، بخش چندنفره سایبرپانک را به عنوان “یک محصول مستقل” می‌شناسد.

آدام کیچینسکی در تماس تلفنی که توسط Seeking Alpha منتشر شده، گفته:

خب، نکته‌ی اول این است که ما آن را یک حالت نمی‌دانیم. این بازی یک تولید اختصاصی است، یک محصول بزرگ! و ما آن را به چشم یک محصول مستقل می‌بینیم.

قسمت چند نفره بازی به نسخه یک نفره اضافه خواهد شد، اما به صورت جداگانه فعال می‌شود. همچنین یک تیم مجزا برای تهیه محتوای بخش چند نفره مشغول به کار هستند. بخش مولتی‌پلیر سایبرپانک به عنوان طرح اولیه یا کانسپت شروع به شکل‌گیری کرد و بعد به توسعه کامل رسید.

دلیل اینکه هنوز چیزی در مورد بخش چند نفره Cyberpunk 2077 نشنیده‌ایم، این است که استودیوی CD Projekt Red می‌خواهد در این مورد سکوت کند، تا زمانی که مخاطبان فرصت کافی برای لذت بردن از آنچه بازی اصلی ارائه می‌دهد، داشته باشند.

در مجموع، به نظر می‌رسد قسمت آنلاین سایبرپانک، دقیقا مشابه با همان چیزی باشد که پیش از این در عناوین Red Dead Online و Grand Theft Auto Online مشاهده کرده بودیم؛ سیاستی که شرکت راکستار توانست با آن موفقیت‌های زیادی را کسب کند و دو جامعه‌ی گسترده را به وجود آورد.

آدام کیچینسکی همچنین گفته که در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ میلادی، اطلاعات بیشتری در مورد بخش چند نفره Cyberpunk 2077 منتشر خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۰ دسامبر (مصادف با ۲۰ آذر ماه) برای پلتفرهای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس / اس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی عرضه شود. CD Projekt Red قول داده که بازی این بار به تاخیر نخواهد افتاد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا