#مهسا_امینی

اتمام کمپین اصلی Cyberpunk 2077 چقدر زمان می‌برد؟

یکی ازیوتیوبرها اطلاعات تازه‌ای را به اشتراک گذاشته است

کمپین اصلی Cyberpunk 2077

به لطف ویدیویی که چندی پیش در یکی از کانال‌های یوتیوب قرار گرفت، مدت زمان مورد نیاز برای تجربه‌ی کمپین اصلی Cyberpunk 2077 مشخص شده است.

سی‌دی پراجکت رد مدتی پس از عرضه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt، یک نظرسنجی در میان کاربران این بازی اکشن و نقش‌آفرینی انجام داد. کارمندان استودیو با بررسی نتایج متوجه شدند تعدادی قابل‌توجهی از خریداران پس از مدتی Wild Hunt را کنار گذاشته و هرگز خط اصلی داستانی‌اش را به اتمام نرساندند؛ زیرا بیش از حد طولانی بود. از آن‌جایی که تکمیل خط داستانی توسط کاربران موضوع حائز اهمیتی برای سی‌دی پراجکت رد به شمار می‌رود، این استودیوی لهستانی تصمیم گرفت داستان کوتاه‌تری را برای جدیدترین ساخته‌اش، یعنی Cyberpunk 2077 در نظر بگیرد.

Dreamcastguy یکی از فعالین یوتیوب چندی پیش ویدیویی را در کانال خود قرار داد که در آن به کمپین اصلی Cyberpunk 2077 پرداخته شده است. این ویدیو مدت کوتاهی پس از انتشار حذف شد اما قبل از اینکه چنین اتفاقی رخ دهد، تعداد زیادی از کاربران به تماشای ویدیو نشسته و نکات کلیدی را یادداشت کردند. این نکات کلیدی حالا به شبکه‌ی اجتماعی توییتر راه یافته است. طبق رشته توییتی که ریشی الوانی (Rishi Alwani) یکی از کارمندان The Mako Reactor به اشتراک گذاشته، کاربر می‌تواند طی ۲۱ ساعت به باس فایت نهایی برسد. این رقم با اضافه شدن ماموریت‌های فرعی به ۳۷ ساعت رسیده است. جزئیات بیشتری موجود نبوده و نمی‌دانیم یوتیوبر چه تعدادی از ماموریت‌های فرعی را انجام داده است. این فعال همچنین در ویدیوی خود تاکید داشت تجربه‌ی تمام محتوای داخل بازی به بیش از ۱۰۰ ساعت زمان نیاز دارد.

با توجه به گفته‌های Dreamcastguy در ویدیوی اخیرش، اتفاقات کمپین اصلی Cyberpunk 2077 تنها بخش‌های کوچکی از نایت سیتی را شامل شده و کاربرانی که می‌خواهند با تمامی بخش‌های شهر آشنا شوند، باید به سراغ ماموریت‌های فرعی بروند. او همچنین گفت ماموریت‌های فرعی از لحاظ جذابیت تفاوتی با ماموریت‌های اصلی ندارند؛ موضوعی که به هیچ وجه غافل‌گیرکننده نیست. سی‌دی پراجکت رد در The Witcher 3: Wild Hunt نشان داده بود برخلاف بسیاری از استودیوهای فعال در حوزه‌ی ویدیو گیم، اهمیت زیادی برای ماموریت‌های فرعی قائل است. یوتیوبر مزبور همچنین گفت تنوع بالایی در ماموریت‌های فرعی وجود دارد. دریم‌کسب‌گای در انتها توضیحاتی درباره‌ی عملکرد فنی بازی روی ایکس‌باکس سری ایکس ارائه داد. ظاهرا عملکرد سایبرپانک 2077 روی پرچمدار مایکروسافت به جز چند مورد کوچک و نه چندان قابل‌توجه بسیار عالی بوده است.

اوایل آذر گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه تعدادی از نسخه‌های فیزیکی Cyberpunk 2077 پیش از موعد مقرر به کاربران فروخته شده است. سی‌دی پراجکت رد آن زمان اطمینان خاطر داده بود تمام تلاش خود را برای مقابله با اتفاقات این چنینی به کار خواهد گرفت؛ اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی لهستانی در حال عمل کردن به وعده‌ی خود است. در نتیجه، هر نوع اسپویلری که در قضای مجازی قرار بگیرد، از دسترس خارج خواهد کرد. حذف ویدیوی اخیر Dreamcastguy هم بخشی از همین اقدامات بوده است.

در انتها، شایان ذکر است جدیدترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد در تاریخ ۲۰ آذر (مصادف با ۱۰ دسامبر) برای کنسول‌های نسل هشتمی، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌های نسل نهمی هم تا قبل از اواسط سال آینده‌ی میلادی منتشر نخواهند شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا