تبلیغ تلویزیونی جدید Cyberpunk 2077 را از اینجا تماشا کنید | باز هم کیانور ریوز، باز هم بیلی آیلیش!

فقط ۳۰ روز دیگر تا عرضه‌ی بازی باقی مانده

توسعه‌دهندگان Cyberpunk 2077 تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این عنوان مورد انتظار منتشر کرده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، تنها ۳۰ روز تا عرضه‌ی بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 باقی مانده است و هواداران برای آن هیجان‌ زیادی دارند. به‌تازگی استودیوی سی‌دی پراجکت (CD Projekt Red) تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این بازی منتشر کرده که کیانو ریوز هم در آن حضور دارد. بخش زیادی از اتفاقات Cyberpunk 2077 در نایت سیتی اتفاق می‌افتد و در ویدیوی منتشر شده، شاهد بخش‌هایی از آن هستیم. همچنین در این تبلیغ تلویزیونی، کیانو ریوز از بینندگان علت قدم‌زنی شبانه‌ی آن‌ها را در این شهر می‌پرسد.

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077، سی‌دی پراجکت تصمیم به افزایش روزهای کاری کارمندان به ۶ روز در هفته گرفته است. این استودیو قصد دارد به وعده‌ی خود درمورد زمان عرضه‌ی Cyberpunk 2077 عمل کند و به بهترین شکل، این عنوان را در دسترس طرفداران قرار دهد. در واقع، عرضه‌ی به موقع Cyberpunk 2077 که یکی از مورد انتظارترین عناوین سال به شمار می‌رود، نیازمند تمامی نیروی کار استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت است.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور ماه (مصادف با هفدهم سپتامبر) منتشر شود. با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و به‌وجود آمدن مشکلات مختلف پیرامون محدودیت‌های اعمال شده، انتشار آن به تاریخ ۲۹ آبان ماه امسال (مصادف با نوزدهم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) موکول شده است.

این عنوان هیجان‌انگیز برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و سپس نسخه‌ی نسل نهم آن با عرضه‌ی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلی‌استیشن 5، راهی بازار خواهد شد. خبر خوب این است که خریداران نسخه‌ی نسل هشتم، به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا