#مهسا_امینی

بازی Counter-Strike امروز از استیم حذف شد!

مشکل فنی؟

بازی Counter-Strike امروز از استیم حذف شد! نریمان هروی ۶ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹
Counter Strike

عجیب ولی واقعی! ظاهرا امروز بازی Counter-Strike: Global Offensive از پلتفرم استیم به طور موقت حذف شد. اما دلیل آن چه بود؟

ساعاتی پیش، بسیاری از بازیکنان بازی Counter-Strike: Global Offensive به دلیل اتفاقی عجیب شاکی بودند. آن‌ها نمی‌توانستند این بازی را اجرا و یا روی پلتفرم استیم پیدا کنند چرا که بازی کانتر از این استور حذف شده بود.

البته به زودی این مشکل رفع شد و بازی به استیم بازگشت، اما باز هم این مسئله که یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های کره‌ی خاکی از استیم به اشتباه حذف شد، نکته‌ی جالب توجهیست. هر بازیکنی که به صفحه‌ی استور این بازی در استیم مراجعه می‌کرد، با پیام «آخ، معذرت می‌خواهیم» مواجه می‌شد و صد البته که تعداد بازیکنان همزمان بازی Counter-Strike: Global Offensive هم به همین دلیل به یک‌باره فروکش کرد.

آقای  Pavel Djundik از وب‌سایت SteamDB هم اظهار کرده که بازی Counter-Strike: Global Offensive تنها گیمی نبوده که امروز به شکل تصادفی از استیم حذف شده و چند بازی دیگر نیز به اشتباه حذف شدند که نام این بازی‌ها را در تصویر ذیل منتشر شده از SteamDB را می‌بینیم

 

کمپانی Valve هم در این خصوص توضیحی داده و حذف شدن بازی Counter-Strike: Global Offensive را به گردن اشتباهی در قسمت Backend‌ (به طور ساده قسمتی که به شکل مستقیم با کاربران سر و کاری ندارد) فروشگاه استیم انداخت. البته به هیچ وجه نباید این نکته را در نظر بگیریم که این بازی از سال ۲۰۱۲ بدون هیج مشکلی اجرا می‌شده است. از کجا معلوم؟ شاید Valve می‌خواسته بازیکنان و طرفداران پر و پا قرص بازی Counter-Strike: Global Offensive را مجاب به این کند که صبحانه‌ای بخورند و کمی به خود استراحت دهند.

از همه‌ی این‌ها گذشته، تابحال شده که شما بخواهید یک بازی را اجرا کنید و ناگهان متوجه شوید که بازی مورد نظر شما به تازگی حذف شده؟ خوشحال می‌شویم که تجربیات عجیب و جالب خود را با ما و دیگرکاربران سرگرمی در قسمت کامنت‌ها در میان می‌گذارید.


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا