یکی از مدهای بازی Destiny 2 بار دیگر غیرفعال شد

کاربران مجبور به تحمل یک انتظار چند ورزه هستند

یکی از مدهای بازی Destiny 2 بار دیگر غیرفعال شد سورنا رضایی ۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
مد Trials of Osiris

استودیوی آمریکایی بانجی با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از غیرفعال شدن مد Trials of Osiris بازی Destiny 2 خبر داد.

بانجی، یک استودیوی آمریکایی است که با خلق مجموعه‌ی هیلو توانست به موفقیت و شهرت بالایی در صنعت ویدیو گیم دست یابد. پس از پایان همکاری با مایکروسافت، مدیران مجموعه تصمیم گرفتند روی یک آی‌پی جدید کار کنند که نتیجه‌اش، Destiny بود. این بازی در سال ۲۰۱۴ میلادی وارد بازار شد و طی پنج روز نخست عرضه، ۳۲۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت تا بزرگترین لانچ یک فرنچایز جدید را به نام خود ثبت کند. دستینی همچنین جوایز مختلفی را دریافت کرد. چهار سال بعد، دنباله‌ی این بازی تحت عنوان Destiny 2 در دسترس قرار گرفت. محصول مشترک بانجی و اکتیویژن به واسطه‌ی بهبودهایش نسبت به نسخه‌ی اول تحسین منتقدان را برانگیخت.

شایعه‌های مختلف سرانجام در سال ۲۰۱۹ میلادی به حقیقت پیوستند؛ بانجی در آن زمان اعلام کرد نسخه‌ی جدید Destiny 2 تحت عنوان Destiny 2: New Light به صورت کاملا رایگان عرضه شده و علاقه‌مندان بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توانند به تجربه‌اش بپردازند. به منظور آشنایی با فضای حاکم بر دنیای بازی، تیم توسعه تصمیم گرفت مرحله‌ی اول Destiny را به عنوان اولین مرحله‌ی New Light انتخاب کند. پس از تکمیل، کاربر به The Tower رفته و از آنجا می‌تواند مراحل مربوط به کمپین‌های مختلف مانند Curse of Osiris و The Red War را انتخاب کرده و به سرانجام برساند.

بانجی با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد مد Trials of Osiris بازی دستینی 2 به صورت موقت از دسترس خارج شده تا مشکل آن حل شود. با گذشت مدت کوتاهی، یکی از اعضای تیم روابط عمومی متن جداگانه‌ای را در حساب کاربری خود قرار داد و توضیحات بیشتری را ارائه داد. او گفت مشکلی که برای قابلیت Fireteam Rejoin به وجود آمده بسیار پیچیده بوده و تیم توسعه باید بررسی دقیقی را برای رفع نقص انجام دهد. از همین رو، ممکن است مد Trials of Osiris تا ۳ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ مارس) که آپدیت جدید از راه می‌رسد غیرفعال باقی بماند.

یکی از کاربران توییتر پرسید چرا بانجی به جای غیرفعال کردن مد Trials of Osiris، قابلیت Fireteam Rejoin را از دسترس خارج نمی‌کند. عضو تیم روابط عمومی در پاسخ نوشت اگر بخواهند Fireteam Rejoin را غیرفعال کنند، این قابلیت در تمام بخش‌های بازی غیرفعال می‌شود. در نتیجه، بهتر است Trials of Osiris را برای مدت محدودی از دسترس خارج کنند تا راه حل اساسی پیدا شود. بد نیست بدانید Trials of Osiris از مدهای قدیمی Destiny 2 بوده و نخستین بار نیست که دچار مشکل می‌شود. در ضمن، باگ به وجود آمده اجازه می‌داد کاربران در Trials of Osiris شرکت کرده و بدون چالش خاصی رقابت را به پایان برسانند.

در انتها، لازم به ذکر است دستینی 2 روی کنسول‌های نسل هشتم، نهم، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی قابل‌تجربه است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا