بلیزارد از لغو شدن نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ خبر داد

شاید در ابتدای سال میلادی آینده شاهد یک رویداد جایگزین به صورت آنلاین باشیم

لغو نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰

شرکت بلیزارد با انتشار یک بیانیه اعلام کرد که نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ به خاطر نگرانی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

نمایشگاه بلیزکان به عنوان بزرگ‌ترین تجمع طرفداران آثار مختلف شرکت بلیزارد، هر ساله میزبان بیش از ۲۰ هزار بازدیدکننده بود، اما امسال این شرکت به خاطر وضعیت خطرناک شیوع ویروس کرونا در آمریکا اقدام به لغو آن کرده است. آخرین باری که شاهد غیبت نمایشگاه بلیزکان بودیم، به هشت سال پیش و در سال ۲۰۱۲ میلادی باز می‌گردد.

بلیزارد خبر لغو نمایشگاه بلیزکان ۲۰۲۰ را طی یک پست جدید در بلاگ رسمی خود اعلام کرد.

ما بحث‌های بسیاری انجام دادیم درباره‌‌ی این‌که برگزاری یک نمایشگاه با در نظر گرفتن تمام سلامتی و امنیتی که می‌خواهیم ایجاد کنیم، چه‌گونه می‌تواند به نظر برسد.

ما همچنین درباره‌های روش‌های مختلفی که می‌توانیم سراغ‌شان برویم صحبت کردیم و این‌که هر کدام چه‌گونه با نوسان‌های دستورالعمل‌های سلامتی در سطح ملی و محلی طی ماه‌های آینده تحت تاثیر قرار می‌گیرند. در نهایت، پس از در نظر گرفتن گزینه‌هایمان، به این تصمیم بسیار سخت رسیدیم تا بلیزکان را امسال نداشته باشیم.

بلیزارد در این پست اعلام کرد که به یک راه جایگزین در قالب یک رویداد دیجیتالی هم فکر می‌کند، اما در زودترین زمان ممکن، شاهد برگزاری این رویداد در اوایل سال آینده‌ی میلادی خواهیم بود.

به این ترتیب، نمایشگاه بلیزکان به جمع نمایشگاه‌های دیگری چون E3، گیمزکام، توکیو گیم شو و کامیک‌کان می‌پیوندد که برگزاری آن‌ها به شکل معمول، به خاطر شیوع کرونا لغو شد یا برگزارکنندگان آن‌ها را در قالب یک رویداد دیجیتالی در دسترس قرار می‌دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا