ویلن جدید بلیچ

قدرت‌های شکست ناپذیر ویلن جدید بلیچ!

شمشیر دولبه!

ویلن جدید بلیچ Gremmy Thoumeaux که یک کوپینسی بوده و در آرک جدید معرفی شده قدرت‌هایی دارد که تقریبا هر گونه قدرت دیگر در برابرش ناقص‌اند. ویلن جدیدی که در آرک و انیمه Bleach: The Thousand-Year Blood War ظاهر شده، یکی از قوی‌ترین توانایی‌هایی را که تا به حال در انیمه دیده شده است را دارد که او را به معنای واقعی کلمه قادر مطلق می‌کند و تنها به لطف مهارت‌های منحصر به فرد حریفش، کنپاچی زاراکی (Kenpachi Zaraki) بود که به تنهایی کل Soul Society را نابود نکرد.

پیزود شماره ۲۰ انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War روی کنپاچی زاراکی و نبرد او با یک اشترنریتر باهوش به نام Gremmy Thoumeaux متمرکز است که در ابتدا با استفاده از یک شخصیت جعلی به ایستگاه تریاژ که توسط Isane اداره می شد حمله می‌کرد. اگرچه معلوم شد که این نام بسیار بیشتر از یک نام جعلی بوده و Gremmy در واقع موجودی کاملاً متفاوت را ساخته بود که به نظر می‌رسید میل خاص خود را برای زنده ماندن دارد و وقتی در حمله شکست خورد، او را به طرز وحشیانه‌ای نابود می‌کند. زاراکی در آن نقطه وارد شد تا با Gremmy واقعی بجنگد، اما متوجه شد که توانایی او با عنوان “V – The Visionary” به او اجازه می‌دهد هر چیزی را که می تواند تصور کند به واقعیت تبدیل کند. فقط شیکای جدید زاراکی به او اجازه داد تا پیروزی را بدست آورد، اما اگر Gremmy کنترل بیشتری بر توانایی خود داشت، شکست ناپذیر بود.

نیازی به گفتن نیست که این توانایی فوق العاده قدرتمندی است که Gremmy را به حریفی تبدیل می‌کند که نباید در مبارزه با او بی‌گدار به آب زد. تا زمانی که او خود را زنده و برنده داستان تصور می‌کند، واقعاً راهی برای شکست دادن او وجود ندارد. با این حال، از آنجایی که تخیل می تواند قدرتمند باشد، کنترل آن نیز دشوار است و می تواند به یک شمشیر دو لبه تبدیل شود. کنپاچی زاراکی به سرعت متوجه می‌شود که واکنش‌های گرمی به اعمال خودش، افکار Gremmy و در نتیجه آن چیزی که او می‌تواند تصور کند را شکل می‌دهد، و بنابراین یک سری حملات قدرتمند را آغاز می‌کند که تقریباً گرمی را می‌ترساند تا مرگ خودش را تصور کند. 

با این حال، Gremmy زمانی که شهابی را از آسمان احضار می‌کند که به ادعای او کل Soul Society را از بین می‌برد، نشان می‌دهد که چقدر قدرت او نهایت است و مانند حمله‌ای را که مادارا در ناروتو به نمایش گذاشته است، نشان می‌دهد. زاراکی از انتشار جدید شیکای خود برای شکافتن شهاب سنگ استفاده می‌کند و Gremmy را شوکه می‌کند. نقطه عطف نبرد زمانی است که گرمی تلاش می‌کند تا قدرت نمایش داده شده توسط زاراکی را منعکس کند، اما معلوم می شود که برای بدن خیالی او بیش از حد است، و نشان می‌دهد که Gremmy فقط یک مغز، درون شیشه است. 

البته، مانند بسیاری از توانایی‌ها در انیمه، قضاوت درست درباره Gremmy سخت است، زیرا او به سادگی می‌توانست ناپدید شدن زاراکی را تصور کند، اما در عوض با محدودیت‌های تخیل خود شکست خورد. نبرد بین Gremmy و زاراکی قطعاً یکی از جالب‌ترین نبردها تاکنون بوده که دو توانایی بسیار متفاوت را در برابر یکدیگر قرار داده است، اما با شکست دادن توانایی به ظاهر برتر، همه را شگفت‌زده کرده است. در نهایت، این فقط یک مسابقه بد برای گرمی بود. Bleach: Thousand-Year Blood War هنوز هم قدرت‌های فراوانی از گروه Quincy Sternritter برای فاش کردن دارد، اما توانایی گرمی همچنان در تاریخ به‌عنوان یکی از قدرتمندترین‌ها باقی خواهد ماند.

4 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا