#مهسا_امینی

آگهی استخدام BioShock 4 اطلاعات جدیدی از این بازی ارائه کرده است

یک اثر نقش‌آفرینی سندباکس

Bioshock جدید

به تازگی توسعه‌دهندگان بازی بایوشاک 4 آگهی استخدامی منتشر کرده‌اند که محتوای آن از جزئیات این بازی خبر می‌دهد.

مدتی است که روند توسعه‌ی بازی BioShock 4 شروع شده و استودیوی بازی‌سازی سرتین افینیتی (Certain Affinity) ساخت این عنوان را چند سال پیش آغاز کرد. البته مدتی بعد 2K Games تصمیم گرفت وظیفه‌ی ساخت بازی جدید بایوشاک را به استودیوی کلاود چیمبر (Cloud Chamber) بسپارد. حالا، توسعه‌دهندگان تصمیم گرفته‌اند تعدادی نیروی جدید برای ساخت این بازی استخدام کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی کلاود چیمبر به دنبال استخدام نیروی جدید می‌گردد. در این آگهی گفته شده نیروی جدید باید برای تولید یک عنوان نقش‌آفرینی سندباکس آمادگی داشته باشد. همچنین، نیروی مشخص شده در رابطه با سیستم جهان تعاملی عنوان جدید بایوشاک به حساب می‌آید. این آگهی توسط Maruno NL3 از توییتر منتشر شده است.

جالب است بدانید این اولین باری نیست که استودیوی کلاود چیمبر به دنبال نیروی توسعه‌دهنده می‌گردد. مدتی پیش آگهی استخدام دیگری توسط این استودیوی بازی‌سازی منتشر شد که نیازمندی آن یک طراح محیط بود. همچنین، این آگهی استخدام شامل جزئیات تازه‌ای از محیط‌های BioShock 4 می‌شد. از سوی دیگر، در بخشی از آگهی به این نکته اشاره شده که فرد موردنظر باید علاقه‌ی بسیاری به خلق تجربه‌های احساسی و جهان‌های به‌شدت تعاملی داشته باشد تا بتواند در پروژه‌ی BioShock 4 حاضر شود. این‌طور که توسعه‌دهندگان می‌گویند، این پروژه بسیار جاه‌طلبانه است و انتظار طرفداران فرنچایز بایوشاک را برآورده می‌کند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی جدید و مورد انتظار بایوشاک 4 قرار است به زودی عرضه شود. به گفته‌ی بیانیه‌ای که استودیوی ۲کی گیمز منتشر کرده، این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که هنوز نمی‌دانیم این عنوان اکشن اول شخص در چه تاریخی برای پلتفرم‌های اعلام شده عرضه می‌شود. درحال حاضر توسعه‌دهندگان مشغول استخدام نیروی جدید و لایق برای ادامه‌ی ساخت این بازی مورد انتظار هستند.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا