لباس های پیتر در Spider-Man 2

بهترین لباس های پیتر در Spider-Man 2 + روش بازگشایی

بهترین لباس‌ها برای بهترین عنکبوتی تاریخ ویدیو گیم

جلوه‌های دیداری بازی Marvel’s Spider-Man 2 بدون شک یکی از دلایل اصلی فروش بی سابقه این بازی هستند و بخشی از این زیبایی را لباس‌های قهرمانان تشکیل می‌دهند. حال در این مطلب قصد داریم نگاهی به بهترین لباس های پیتر در Spider-Man 2 و روش بازگشایی آن‌ها باشیم.

لباس‌ها در بازی Marvel’s Spider-Man 2 دقیقا مانند نسخه ابتدایی خود یعنی بازی Marvel’s Spider-Man نقشی بسیار مهم در زیبایی دیداری این عنوان دارند. این بازی دو شخصیت داشته که هر کدام ۳۴ لباس مخصوص به خود را دترند و کاربران در صورت خرید نسخه دلوکس بازی ۵ لباس بیشتر برای هر یک از شخصیت‌ها دریافت می‌کنند. در همین ابتدا باید اشاره داشت که لباس‌های این بازی صرفا جنبه ظاهری داشته و شما با استفاده از آن‌ها شاهد تغییر در گیم پلی نخواهید بود.

حال در این مطلب قصد داریم نگاهی به بهترین لباس های پیتر در Spider-Man 2 داشته باشیم که عموما الهام گرفته از نسخه‌های مختلف عنبکوت اصلی و برخی دیگر برگرفته از لباس پیتر پارکر (Peter Parker) در فیلم‌های مختلف مرد عنکبوتی هستند. نتیجه آن‌ها فهرستی زیبا از لباس‌ها برای او شده که هر کسی را به خود جلب می‌کنند.

لباس Amazing 2 Suit

بسیاری از گیمرها بازی The Amazing Spider-Man 2 را یکی از اولین بازی‌های ابر قهرمانی خوب و یکی از بهترین بازی‌های متصل به فیلم‌های سینمایی می‌دانند. این تحسین طرفداران عموما به دلیل مکانیسم‌های بی نظیر تار زنی بوده که به واقع از زمان خود جلوتر بوده و تا به امروز نیز بی نظیر هستند. با وجود این میزان محبوبیت، شکی نبود که ما شاهد لباس این بازی در بازی Marvel’s Spider-Man 2 خواهیم بود که واقعا زیباست.

روش بازگشایی لباس Amazing 2 Suit

شما می‌توانید این لباس را برای پیتر پس از رسیدن به سطح ۹ بازگشایی کنید. شما باید پس از رسیدن به سطح ۹ با استفاده از ۳۵ قطعه Tech Part و ۱ قطعه City Token این لباس را بازگشایی کنید. البته نباید فراموش کرد از آنجایی که این لباس یک لباس خاص بوده، استایل دیگری برای بازگشایی در خود ندارد.

لباس Into the Spider-Verse Noir Suit

مرد عنکبوتی همیشه ابر قهرمانی محبوب بوده، اما هرگز مانند دهه اخیر مورد توجه و محبوبیت قرار نگرفته است. طی این دوره در کنار فیلم‌های سینمایی مرد عنکبوتی و بازی‌های ویدیویی دوست داشتنی او، ما چندی پیش شاهد انتشار انیمیشنی با حضور این قهرمان دوست داشتنی بودیم که توانست مخاطبین جوان زیادی را به سوی نسخه‌های مختلف عنکبوتی جذب کند. حال ما شاهد لباسی برگرفته از این انیمیشن هستیم که فکر می‌کنیم تبدیل به یکی از پر طرفدارترین لباس‌ها در این بازی شود.

روش بازگشایی لباس Into the Spider-Verse Noir Suit

شما برای بازگشایی این لباس ابتدا باید به سطح ۲۲ برسید. پس از آن شما می‌توانید با در اختیار داشتن ۵۰ قطعه Tech Part و ۴ قطعه City Token این لباس را بازگشایی کند. این لباس دوست داشتنی مانند لباس پیشین تنها یک نسخه داشته و استایل دیگری برای بازگشایی ندارد.

لباس Symbiote Suit

شاید شما نتوانید آزادانه با ونوم (Venom) در بازی Marvel’s Spider-Man 2 گشت و گذار کنید، اما می‌توانید با لباس زیبای Symbiote Suit ساعات خوشی داشته باشید. این لباس یکی از زیباترین لباس‌های تمام بازی بوده که البته نقشی مهم نیز در داستان بازی دارد. به باور عموم کاربران این لباس بهترین لباس بازی Marvel’s Spider-Man 2 است.

روش بازگشایی لباس Symbiote Suit

شما برای بازگشایی این لباس بی نظیر تنها کافیست داستان بازی را پیش ببرید. این لباس نیازمند هیچ قطعه‌ای برای بازگشایی نیست. البته باید اشاره داشت که این لباس به دلیل اهمیت بالا و ارتباط مستقیم آن با داستان بازی، مانند هر دو لباس پیشین شامل استایل‌های دیگر برای بازگشایی نیست.

لباس Last Hunt Suit

کریون شکارچی (Kraven the Hunter) یکی از بهترین دشمنان عنبکوتی در طول تاریخ بوده که به خوبی در بازی Marvel’s Spider-Man 2 به تصویر کشده شده است. ما حتی در این بازی لباسی برگرفته از این شخصیت منفی مهم داریم که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. این لباس بیش از هر کس برای طرفداران کتاب‌های کمیک مرد عنکبوتی خاص است.

روش دریافت لباس Last Hunt Suit

شما برای بازگشایی این لباس باید تمام نقاط مربوط به کریون یعنی Hunter Blind و Hunter Baseها را از بین ببرید. علاوه بر آن شما می‌توانید استایل‌های مختلف این لباس را با ۲۰ قطعه Tech Part و ۲ قطعه City Token بازگشایی کنید.

لباس Superior Suit

لباس Superior Suit بر خلاف نام خود، توجه کاربران کمتری را نسبت به دیگر لباس‌های معرفی شده در این فهرست جلب کرد، با این حال زیبایی آن به حدی بوده که نمی‌توان از آن چشم برداشت. به باور ما این لباس با ترکیب قرمز و مشکی رخی بی نظیر به این لباس بخشیده و بدون شک در میان بهترین لباس‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2 جای دارد.

روش بازگشایی لباس Superior Suit

شما برای دریافت این لباس ابتدا باید به سطح ۱۵ برسید. پس از آن شما می‌توانید با استفاده از ۴۰ قطعه Tech Part و ۲ قطعه City Token این لباس را دریافت کنید. دیگر استایل‌های این لباس با استفاده از ۲۰ قطعه Tech Part و ۱ قطعه City Token بازگشایی می‌شوند.

بازگشایی چیزهای تزئینی طی سال‌های اخیر تبدیل به یکی از مهم‌ترین و لذت بخش‌ترین بخش‌های بازی‌های ویدیویی شده و بازی Marvel’s Spider-Man 2 نیز از این قائده مستثنی نیست. شما کدام یک از لباس های پیتر در Spider-Man 2 را بیشتر دوست دارید؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما از این بازی هستیم.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا