لباس های مایلز در Spider-Man 2
1%
  • 5/10

بهترین لباس های مایلز در Spider-Man 2 + روش بازگشایی

دوست عنکبوتی پیتر پارکر را جذاب‌تر کنید

بهترین لباس های مایلز در Spider-Man 2 + روش بازگشایی ۰ ۰۳ آبان ۱۴۰۲ راهنما و آموزش کپی لینک

مایلز شاید پرطرفدارترین عنکبوتی دنیای مارول نباشد، اما لباس‌های او در جدیدترین بازی انحصاری پلی استیشن ۵، بدون شک علاقه شما به او را بیشتر می‌کند. در این مطلب نگاهی به بهترین لباس های مایلز در Spider-Man 2 خواهیم داشت.

مایلز مورالز (Miles Morales) شاید شهرت پیتر پارکر (Peter Parker) را در میان طرفداران نداشته باشد، اما او به اندازه پیتر نقشی مهم در بازی Marvel’s Spider-Man 2 دارد. شما به طور مداوم بین این دو سوییچ کرده و در مواقع زیادی برای شکست دادن شخصیت‌های مختلف بازی چون سندمن (Sandman)، کریون (Kraven)، ونوم (Venom) و دیگر دشمنان خود به طور همزمان از آن‌ها استفاده می‌کنید.

پیشرفت در بازی اسپایدرمن ۲ به معنی آزاد سازی لباس‌های مختلف برای دو عنکبوتی است. هر کدام از قهرمانان ما ۳۴ لباس مختلف داشته و با خرید نسخه دلوکس ۵ لباس بیشتر نیز دریافت می‌کنند. حال در این مطلب قصد داریم نحوه بازگشایی برخی از بهترین لباس های مایلز در Spider-Man 2 را با شما در میان بگذاریم.

لباس Forever Suit

لباس Forever Suit الهام گرفته از شخصیت بلک پنتر (Black Panther) از دنیای مارول است که توسط چدویک بازمن (Chadwick Boseman) فقید به شهرت رسید. این بازی به طور کلی در بخش‌های زیادی به بلک پنتر و بازمن ادای احترام کرده و یکی از آن‌ها لباسی برگرفته از لباس بلک پنتر است که می‌توانید برای مایلز بازگشایی کنید. بدون شک این لباس یکی از بهترین لباس های مایلز در  Spider-Man 2است.

روش بازگشایی لباس Forever Suit

شما برای بازگشایی این لباس ابتدا باید به سطح ۲۵ برسید. پس از آن می‌توانید این لباس را با ۵۵ قطعه Tech Part و ۲ قطعه Rare Tech Part بازگشایی کنید. علاوه بر آن، شما می‌توانید دیگر استایل‌های لباس را با ۲۵ قطعه Tech Part و ۱ قطعه Rare Tech Part بازگشایی کنید.

لباس Programmable Matter Suit

این لباس اشاراتی مستقیم به لباس Iron Spider پیتر دارد، اما واقعا زیباتر است. رنگ‌های مشکی و قرمز به همراه جنس متالیک نمایی بی نظیر به این لباس بخشیده و به عقیده بسیاری جز بهترین لباس‌های تمام این بازی است. علاوه بر آن نباید درخشش دست و پای مایلز در این لباس را فراموش کرد که آن را چندین پله ارتقا داده است.

روش بازگشایی Programmable Matter Suit

شما برای بازگشایی این لباس جذاب ابتدا باید به سطح ۳۷ برسید. پس از آن شما می‌توانید آن را با ۸۰ قطعه Tech Part و ۲ قطعه Hero Token بازگشایی کنید. دیگر استایل‌های این لباس با ۴۵ قطعه Tech Part بازگشایی می‌شوند.

لباس S.T.R.I.K.E.

لباس S.T.R.I.K.E. توسط هنرمندی با نام دیو راپوزا (Dave Rapoza)، بر اساس لباس‌هایی با نام Double Riders طراحی شده و به باور بسیاری یکی از چشمگیرترین لباس‌ها در بازی Marvel’s Spider-Man 2 است. ماسک و بخش‌های بیرون زده از این لباس به شدت زیبا بوده و با طبیعت مدرن این روزهای دنیای مارول و مرد عنکبوتی به بهترین شکل ممکن همخوانی دارد.

روش بازگشایی لباس S.T.R.I.K.E.

شما برای بازگشایی این لباس جذاب و مدرن، ابتدا باید به سطح ۳۹ در این بازی برسید. پس از آن شما می‌توانید با ۸۰ قطعه Tech Part و ۶ قطعه City Token این لباس را بازگشایی کنید. در کنار آن شما می‌توانید هر استایل از این لباس را با ۵۵ قطعه Tech Part بازگشایی کنید.

لباس Best There Is Suit

از نظر طراحی لباس، دو قهرمان محبوب دنیای ابرقهرمانان یعنی اسپایدرمن و بتمن معروف‌ترین لباس‌ها را دارند. علاوه بر این دو، لباس ولورین (Wolverine) نیز شهرت خاصی میان طرفداران داشته و بسیار نمادین است. از همین رو توسعه دهندگان ترکیبی جذاب از لباس این شخصیت دوست داشتنی با لباس مرد عنکبوتی را برای ما ارائه داده‌اند. این موضوع همچنین می‌تواند اشاره‌ای مستقیم به دیگر بازی ابر قهرمانی در دست توسعه استودیو اینسامنیاک (Insomniac) یعنی بازی Marvel’s Wolverine دارد.

روش بازگشایی لباس Best There Is Suit

برای بازگشایی این لباس گرگینه‌ای، شما ابتدا باید به سطح ۵۲ برسید. پس از آن شما می‌توانید به کمک ۱۰۵ قطعه Tech Part و ۷ قطعه City Token این لباس را بازگشایی کنید. پس از بازگشایی این لباس، می‌توانید دیگر استایل‌های آن را با استفاده از ۴۵ قطعه Tech Part و ۲ قطعه Rare Tech Part بازگشایی کنید.

لباس Dark Ages Suit

لباس Absolute Carnage Suit مایلز در بازی Marvel’s Spider-Man 2 بی نظیر است، اما بدون شک بهترین لباس سیمبیوتی او نیست. لقب بهترین لباس سیمبیوتی مایلز بدون شک متعلق به لباس Dark Ages Suit بوده که برگرفته از شخصیت اسپاون (Spawn) تاد مک‌فارلین (Todd McFarlane) است. همچنین نباید فراموش کرد که لباسی برای ادای احترام به کنال (Knull) در بازی وجود داشته که با پاکسازی تمام لانه‌های سیمبیوت در شهر بازگشایی می‌شود.

روش بازگشایی لباس Dark Ages Suit

برای بازگشایی لباس زیبای Dark Ages Suit شما ابتدا باید به سطح ۵۶ برسید. پس از آن شما می‌توانید با استفاده از ۱۱۰ قطعه Tech Part و ۳ قطعه Hero Token این لباس را بازگشایی کنید. دیگر استایل‌های این لباس با استفاده از ۷۰ قطعه Tech Part و ۴ قطعه City Token قابل بازگشایی هستند.

لباس های مایلز در Spider-Man 2 بدون شک یکی از زیبایی‌های این بازی بوده و همچنین شکی نیست که بسیاری از کاربران تنها برای تماشای لباس‌های زیبای او، به تجربه جدیدترین عنوان انحصاری پلی استیشن ۵ با استفاده از این مرد عنکبوتی دوست داشتنی می‌پردازند. نظر شما چیست؟ شما کدام یک از لباس های مایلز در Spider-Man 2 را بیشتر دوست دارید؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما از این بازی جذاب هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments