برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

میلز کواریچ شخصیت منفی فیلم Avatar 2 خواهد بود

بازگشته از مرگ

میلز کواریچ شخصیت منفی فیلم Avatar 2 خواهد بود ۰ ۰۴ دی ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
میلز کواریچ

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، در قسمت‌های بعدی Avatar به غیر از جیک سالی و نایتیری با شخصیت‌های قدیمی دیگری هم ملاقات خواهیم کرد. کلنل میلز کواریچ یکی از همین شخصیت‌ها است.

روند تولید قسمت‌های دوم و سوم فیلم Avatar از اوایل سال جاری میلادی آغاز شده‌اند. جیمز کامرون (James Cameron) که کارگردانی قسمت اول را بر عهده داشت، تصمیم گرفت تا این دو اثر مورد‌انتظار را به‌طور همزمان فیلمبرداری کند. تاکنون اطلاعات چندانی از Avatar 2 منتشر نشده است و تنها می‌دانیم که سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) و سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) بار دیگر نقش‌های جیک سالی، نایتیری و دکتر گریس آگوستین را ایفا خواهند کرد. طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده‌اند این سه، تنها شخصیت‌های قدیمی نیستند که شاهد بازگشت آن‌ها خواهیم بود.

استیون لانگ (Stephen Lang) که در فیلم Avatar نقش کلنل میلز کواریچ را بر عهده داشته، از بازگشت این شخصیت در فیلم Avatar 2 خبر داد. این موضوع مقداری عجیب به نظر می‌رسد؛ زیرا در پایان‌بندی قسمت اول دو پیکان وارد قفسه‌ی سینه‌ی کواریچ شدند. اتفاقی که در دنیای واقعی بدون شک به مرگ یک شخص منجر می‌شود:

چند سال قبل، پیش از اینکه فیلمبرداری Avatar آغاز شود، جیمز به من گفت که کواریچ ماجرای طولانی در پیش دارد. به دلایل شرایطی که در آن زمان وجود داشت حرف او را چندان جدی نگرفتم. مدت کوتاهی پس از آغاز اکران قسمت اول، جیمز بار دیگر به این نکته اشاره کرد که کلنل بازخواهد گشت. در آن زمان دیگر جیمز را به‌خوبی شناخته بودم و می‌دانستم که منظورش چیست.

جیمز کامرون در مصاحبه‌ی خود با وب سایت ددلاین در سال ۲۰۱۷ میلادی به‌ بازگشت کلنل میلز کواریچ اشاره کرده بود. ظاهرا، کارگردان ۶۷ ساله‌ی آمریکایی علاقه‌ای به معرفی یک شخصیت منفی جدید نداشته و ترجیح می‌دهد در چهار قسمت بعدی Avatar از یک شخصیت برای ایفای نقش منفی استفاده کند:

نکته‌ی جالب اینجا است که قرار نیست هر دفعه با یک شخصیت منفی جدید روبرو شویم: یک شخصیت عوضی برای هر چهار فیلم. او شخصیت‌پردازی خیلی خوبی دارد و به‌مرور زمان بهتر خواهد شد. مطمئن هستم که استیون لانگ به‌ بهترین شکل ممکن از پس ایفای این نقش بر خواهد آمد.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، می‌دانیم که داستان Avatar 2 دوازده سال پس از قسمت اول جریان دارد. جیک سالی پس از پیوستن به ناوی‌ها و تشکیل خانواده با نایتیری، سفر خود را به نقاط مختلف سیاره‌ی پندورا آغاز کرده است تا متحدان جدیدی را برای تشکیل یک نیروی واحد تحت رهبری تونوواری پیدا کند. در چنین شرایطی، سازمان R.D.A بار دیگر حملات خود را از سر می‌گیرد تا کاری که آغاز کرده است را به پایان برساند.

چندی پیش روند فیلم‌برداری بخش‌های لایو اکشن Avatar 2 و Avatar 3 در سال ۲۰۱۹ به پایان رسید و بخش‌های باقی مانده سال آینده‌ی میلادی در کشور نیوزیلند ضبط خواهند شد. این دو فیلم قرار است از تاریخ‌های ۳۰ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۱) و یک دی سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۳) اکران شوند. در ضمن، دیزنی برای ساخت قسمت‌های چهارم و پنجم و اکران‌ آن‌ها در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۷ برنامه‌ریزی کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments