برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تهیه‌کننده‌ی آواتار 2 از داستان و برخی جزئیات این فیلم می‌گوید

بار دیگر در پاندورا

تهیه‌کننده‌ی آواتار 2 از داستان و برخی جزئیات این فیلم می‌گوید ۰ ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
آواتار 2

تهیه‌کننده‌ی آواتار 2 در طی یک مصاحبه با رادیو RNZ، از برخی جزئیات ناگفته‌ی این فیلم مورد انتظار می‌گوید.

نزدیک به یک دهه از تولید فیلم موفق و تحسین شده‌ی آواتار، ساخته‌ی جیمز کامرون، می‌گذرد. این فیلم اکشن علمی تخیلی در سال ۲۰۰۹ منتشر شده و توانسته به موفقیت و فروش چشمگیری دست پیدا کند. این لایو اکشن آمریکایی با بودجه‌ی ۲۳۷ میلیون دلاری توانسته به ۲.۷۹ میلیارد دلار فروش دست پیدا کند.

بعد از گذشت تقریبا ده سال جیمز کامرون قصد دارد دومین فیلم آواتار را با بودجه‌ی ۱ میلیارد دلاری بسازد. تهیه کننده، جان لاندو، درمورد ساخت این فیلم جزئیاتی را ارائه کرده است. او در مصاحبه با رادیو RNZ، داستان آواتار 2 پیرامون خانواده‌ی شخصیت سالی می‌چرخد که چطور سعی می‌کنند به یک‌دیگر نزدیک بمانند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، قرار است شاهد زندگی جیک و نیریتی باشیم که در فیلم دوم تشکیل خانواده داده‌اند و باهم زندگی می‌کنند.

جیک و نیریتی در این فیلم یک خانواده دارند، آن‌ها مجبور به ترک خانه‌ی خود می‌شوند، آن‌ها بیرون می‌روند و با مناطق جدیدی از Pandora مواجه می‌شوند، زمانی را روی آب، در کنار آب و زیر آب می‌گذرانند. من فکر می‌کنم، چرا در این زمان مردم به سرگرمی بیش‌تر از هر زمان دیگر رو آورده‌اند؟ من فکر می‌کنم برای فرار است، فرار از فشارهای دیگری که در زندگی خود دارند.

خبرهای منتشر شده از داستان فیلم آواتار 2، پیرامون خانواده‌ی کاراکترهای اصلی فیلم اول، حکایت می‌کنند. در واقع طرفداران این عنوان علمی تخیلی می‌توانند بار دیگر ستاره‌های آواتار را کنار هم ببینند و به Pandora و ماجراهایش سفر کنند. کارگردان این فیلم، جیمز کامرون، تایید کرده محیط اصلی این اثر اکشن در Pandora اتفاق می‌افتد.

دومین فیلم آواتار قرار است توسط استودیوی قرن بیستم (20th Century Studios) منتشر شود. روند تولید این اثر به دلیل شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده بود اما به‌زودی با برداشته شدن برخی از محدودیت‌ها، مراحل ساخت ازسرگرفته می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments