برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

هاب Assassin’s Creed Infinity دارای اشتراک ماهانه است

کسب و کار جدید یوبیسافت

هاب Assassin’s Creed Infinity دارای اشتراک ماهانه است ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اشتراک Assassin's Creed Infinity

بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که هاب Assassin’s Creed Infinity دارای اشتراک ماهانه خواهد بود.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که یوبیسافت سال گذشته از هاب سری اساسینز کرید تحت عنوان اینفینیتی پرده برداشت. با این حال، تیم سازنده تاکنون جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده و بازیکن‌ها با ساختار آن چندان آشنا نیستند.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، این هاب در واقع مرکز اصلی سری اساسینز کرید خواهد بود و گیمرها از طریق آن به تجربه بازی‌های سری پرداخته و بسته‌های الحاقی، آیتم‌های تزئینی و آپدیت‌های این عناوین را دریافت کنند. حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی قبل یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به نام j0nathan خاطرنشان کرد که این هاب دارای اشتراک ماهانه خواهد بود.

به گفته این افشاگر، هاب اساسینز کرید اینفینیتی روی سیستم پرداخت درون برنامه‌ای تمرکز کرده و مشترکین آن به طور مداوم یک سری محتواها از جمله اسکین و لوازم تزئینی دریافت می‌کنند و در کنار آن، می‌توانند بازی‌های قدیمی مجموعه را نیز تجربه کنند. با این حال، هنوز جزئیاتی از قیمت این اشتراک ارائه نشده است.

تام هندرسون، افشاگر معروف، مدتی پیش گفته بود که هاب Infinity روی ارائه خدمات سرویس‌محور تمرکز کرده و کار خود را با عرضه Assassin’s Creed Red در اواخر سال جاری میلادی آغاز می‌کند. طبق ادعای این منبع آگاه، هاب اینفینیتی دارای یک فروشگاه اختصاصی به نام The Exchange بوده که به واسطه آن بازیکن‌ها می‌توانند بتل پس‌ها و آیتم‌های تزئینی درون بازی را خریداری کنند.

شواهد امر گویای این موضوع است که هاب اساسینز کرید اینفینیتی به عنوان مرکز اصلی داستانی مجموعه به شمار می‌رود که دارای محتواهای مختلف با تمرکز روی جنبه‌های تاریخی سری اساسینز کرید است. طبق اعلام یوبیسافت، از این پس تمام بازی‌های جدید فرنچایز از طریق این هاب در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود در رویداد آتی یوبیسافت فورارد که در اواخر خرداد ماه برگزار می‌شود، جزئیات بیشتری در این زمینه در دسترس قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments