اندروید ۱۴ فردا رسما عرضه می‌شود

اندروید ۱۴ عرضه

طبق جدیدترین شایعات و خبرها، اندروید ۱۴ قرار است فردا رسما عرضه شود که این خبر را یک شرکت مخابراتی هم به تازگی تأیید کرده است.

پیش‌تر شنیده می‌شد گوگل قصد دارد اندروید ۱۴ را همزمان با گوشی‌های سری پیکسل ۸ رسما عرضه کند. اتفاقی که معمولا با اندروید جدید رخ می‌دهد. این خبر در ابتدا در حد یک شایعه‌ی بسیار محتمل بود اما حالا به نظر می‌رسد باید به آن اعتماد کنیم چون فردا، 4 اکتبر، سری پیکسل ۸ در دو مدل استاندارد و پرو به همراه جدیدترین نسخه‌ی اندروید رسما رونمایی و عرضه می‌شوند.

البته باز هم نمی‌توان این خبر را رسمی دانست چرا که هنوز هم گوگل آن را اعلام نکرده و همین هم عجیب است چرا که برای رونمایی از گوشی‌های پرچم‌دار و البته سیستم‌عامل جدید باید چند روز قبل دعوت‌نامه‌ی رسمی منتشر شود. با این حال یک شرکت مخابراتی کانادایی به نام Telus لیستی را منتشر کرده مبنی بر اینکه اندروید U قرار است در تاریخ ۴ اکتبر رسما عرضه شود.

اندروید U شکل کوتاه‌شده‌ی اندروید Upside Down Cake (کیک وارونه) است که در واقع به عنوان نام رمز اندروید ۱۴ شناخته می‌شود. این خبر حالا از وب‌سایت شرکت مخابراتی یادشده پاک شده است که این می‌تواند به خودی خود نشان‌دهنده‌ی غیرواقعی بودن خبر باشد. هرچند هنوز هم احتمال اینکه این خبر درست باشد به مراتب بیشتر از غلط بودن آن است.

خبر خوب این است که کمتر از ۲۴ ساعت دیگر می‌توانیم متوجه شویم آیا اندروید ۱۴ رسما در تاریخ ۴ اکتبر یعنی فردا عرضه می‌شود یا اینکه گوگل تاریخ دیگری را برای این منظور در نظر دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا