#مهسا_امینی

استودیو Remedy اطلاعات جدیدی در جشن سالگرد بازی Alan Wake به اشتراک گذاشت

سالگرد بازی Alan Wake

به‌تازگی و به‌دلیل سالگرد بازی Alan Wake استودیو رمدی اخبار تازه‌ای از دو عنوان Alan Wake 2 و Alan Wake Remastered منتشر کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

در جدیدترین ویدیویی که استودیو پر‌آوازه رمدی (Remedy Entertainment) برای جشن گرفتن سالگرد بازی Alan Wake منتشر کرده است، توسعه‌دهندگان به‌روزرسانی‌های جدیدی از وضعیت بازی‌های خودشان به‌اشتراک گذاشتند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

بر اساس این ویدیو سم لیک، کارگردان خلاق و مدیر بخش نوآوری استودیو رمدی که به‌شدت جزو بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین افراد صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، اعلام کرد باوجود آنکه ساخت بازی Alan Wake 2 براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش می‌رود اما در این تابستان نمایشی از این اثر نخواهیم داشت. براساس گفته‌های سم لیک، این تصمیم به‌دلیل اینکه آن‌ها می‌خواهند با تمام تمرکز خودشان روی این اثر کار کنند گرفته شده است. آن‌ها می‌خواهند اطمینان داشته باشند عنوانی که روی آن کار می‌کنند، بزرگترین و بهترین بازی ترس و بقا شرکت رمدی خواهد شد. در ادامه می‌توانید بخشی از این صحبت‌ها را مطالعه کنید :

همه‌چیز در توسعه بازی Alan Wake 2 عالی پیش می‌رود. ما پرقدرت درحال کارکردن روی این بازی هستیم، منایع بسیار زیادی در اختیارمان قرار دارد و حتی بخش بزرگی از این اثر قابل تجربه است. با این حال ما از چند ماه پیش با اعضای رمدی و اپیک‌گیمز، ناشر این اثر بحث کرده‌ایم و درنهایت به این نتیجه رسیدیم که در تابستان امسال نمایشی ارائه ندهیم.

سم لیک

در ادامه نمایش سالگرد بازی Alan Wake آن‌ها اعلام کردند که عنوان Alan Wake Remastered درحال توسعه برای انتشار روی پلتفرم نینتندو سویچ است. همچنین کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) انتشار آن را برعهده گرفته است. در ادامه این خبر استودیو رمدی افزود که این اثر به‌صورت دیجیتالی روی پلتفرم نینتندو سویچ منتشر می‌شود و کاملا از طریق سخت‌افزار خود این کنسول اجرا می‌شود. آن‌ها اعلام کردند در ماه‌های پیش‌رو اطلاعات بیش‌تری از این نسخه دراختیار عموم قرار خواهند داد و بسیار خوشحال هستند که می‌توانند ماجراجویی‌های آلن ویک را، با کاربران این کنسول به‌اشتراک بگذارند.

پس از آن تیم سازنده نسخه دوم این اثر، کانسپت‌آرت‌های جدیدی از این بازی منتشر کرد تا کاربران با فضای کلی که درانتظارشان است مواجه شوند. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

شما می‌توانید ویدیو مراسم سالگرد بازی Alan Wake را از کانال یوتیوب رسمی استودیو رمدی مشاهده کنید. همچنین فراموش نکنید که نظرات خودتان را درباره این مراسم با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا