سریع ترین ماشین های GTA

بازی GTA Online | سریع ترین ماشین های GTA را بشناسید

فراموش نکنید که رانندگی لذت بخش در لس سانتوس کم هزینه نیست!

رانندگی در بازی‌های Grand Theft Auto و به خصوص ماشین‌های پر سرعت بازی GTA Online یکی از بهترین لذت‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی است. اما سریع ترین ماشین های GTA کدام بوده و چقدر باید برای آن‌ها هزینه کنیم؟

بازی جی تی ای آنلاین طی ده سال حضور خود بیش از صد ماشین مختلف را برای سلایق مختلف ارائه داده که به واقع یکی از بهترین ویژگی‌های این بازی آنلاین دوست داشتنی است. این تعداد زیاد ماشین‌ها به شما اجازه داده برای هر موقعیتی اعم از گردهمایی‌ها، مسابقات، دزدی‌ها و غیره آماده باشید و هرگز احساس فقدان از لحاظ وسیله نقلیه نداشته باشید. اما سریع ترین ماشین های GTA کدام ماشین‌ها هستند که شما را در هر شرایطی پیروز می‌کنند؟ در این مطلب به معرفی ده ماشین برتر GTA Online از لحاظ سرعت می‌پردازیم.

رانندگی در بازی GTA V و بیش از آن در بخش آنلاین این بازی یکی از لذت بخش‌ترین و گاهی آرامش بخش‌ترین کارهاست و انبوه ماشین‌ها در این بازی همه کاربران را با سلایق مختلف راضی نگه داشته است. آخرین به روزرسانی‌های این بازی از جمله Criminal Enterprises و Los Santos Drug Wars نیز تمرکز زیادی بر این موضوع داشته و ماشین‌های پر سرعت و جذاب زیادی را به این بازی افزوده‌اند که باعث شده فهرست ما تبدیل به فهرستی به شدت جذاب شود. با ما همراه باشید تا ابتدا دهمین تا ششمین سریع ترین ماشین های GTA را به صورت اجمالی و پنج ماشین برتر را به صورت دقیق به شما معرفی کنیم.

نام ماشینسرعت نهاییقیمتفروشگاه
Bravado Banshee 900R ۲۱۰.۸۲ کیلومتر بر ساعت ۵۶۵ هزار دلارBenny’s Original Motor Works
Pegasi Torero XO۲۱۰.۸۲ کیلومتر بر ساعت ۲ میلیون و ۸۹۰ هزار دلارLegendary Motorsport
Overflod Entity MT۲۱۱.۲۳ کیلومتر بر ساعت ۲ میلیون و ۳۵۵ هزار دلار Legendary Motorsport
Lampadati Corsita۲۱۱.۳۱ کیلومتر بر ساعت ۱ میلیون و ۷۹۵ هزار دلار Legendary Motorsport
Principe Deveste Eight۲۱۲.۰۳ کیلومتر بر ساعت۱ میلیون و ۷۹۵ هزار دلار Legendary Motorsport

در بخش پیشین به معرفی اجمالی ششمین تا دهمین ماشین پر سرعت جی تی ای آنلاین پرداختیم و در ادامه نگاهی عمیق به پنج ماشین پر سرعت این بازی خواهیم داشت.

ماشین Grotti Itali GTO Stinger TT

ماشین Grotti Itali GTO Stinger TT بیش از آنکه شما را با سرعت خود جذب کند، شما را شیفته ظاهر بی نظیر خود می‌کند. این ماشین با سقف سرعت خیره کننده ۲۱۲.۴۳ کیلومتر بر ساعت عرضه شده و البته قیمت به شدت بالایی دارد. فروشگاه Legendary Motorsport این ماشین را با قیمت ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار دلار به فروش می‌رساند. ماشین Grotti Itali GTO Stinger TT از ماشین زیبای Ferrari Roma در دنیای واقعی الهام گرفته که به عنوان یکی از زیباترین ماشین‌های تاریخ با عملکردی بی نظیر در پیست‌های مسابقه شناخته می‌شود.

ماشین Pfister 811

ماشین زیبای Pfister 811 کپی برابر اصل یکی از پر سرعت‌ترین ماشین‌های شرکت آلمانی پورشه یعنی ماشین Porsche 918 است. این ماشین با وجود مشخصات بی نظیر و نهایت سرعت خیره کننده ۲۱۳.۳۴ کیلومتر بر ساعت قیمتی بسیار پایین دارد. شما می‌توانید این ماشین را با قیمت ۱ میلیون و ۱۳۵ هزار دلار از فروشگاه Legendary Motorsport خریداری کنید.

ماشین Grotti Itali RSX

به سومین ماشین برتر بازی GTA Online از لحاظ سرعت یعنی ماشین Grotti Itali RSX می‌رسیم که در حدود سه سال پیش برای اولین بار در دسترس قرار گرفت. ماشین Grotti Itali RSX ترکیبی از دو ماشین زیبای شرکت ایتالیایی فراری یعنی دو ماشین Ferrari SF90 Stradale و Ferrari F8 Tributo است که با سرعت ۲۱۷.۷۴ کیلومتر بر ساعت، با قیمت به شدت بالای ۳ میلیون و ۴۶۵ هزار دلار در فروشگاه Legendary Motorsport قابل خریداری است.

ماشین Ocelot Pariah

به دومین ماشین پر سرعت بازی جی تی ای آنلاین می‌رسیم که یکی از قدیمی‌ترین ماشین‌های فهرست ماست. ماشین Ocelot Pariah در سال ۲۰۱۷ عرضه شده و در حقیقت از سه ماشین مختلف و دو شرکت مختلف الهام گرفته است. ماشین Ocelot Pariah ترکیبی از دو ماشین شرکت فراری یعنی Ferrari 812 Superfast و Ferrari Portofino بوده که البته نشانه‌هایی از یکی از بهترین ماشین‌های تاریخ شرکت انگلیسی استون مارتین یعنی ماشین Aston Martin V12 Zagato نیز در آن دیده می‌شود. ماشین Ocelot Pariah با نهایت سرعت ۲۱۸.۸۷ کیلومتر بر ساعت، با قیمت نسبتا ارزان ۱ میلیون و ۴۲۰ هزار دلار در فروشگاه Legendary Motorsport به فروش می‌رسد.

ماشین BF Weevil Custom

به پر سرعت‌ترین ماشین بازی GTA Online می‌رسیم که ظاهری به شدت غلط انداز دارد. ماشین BF Weevil Custom در کمال تعجب سریع‌ترین ماشین GTA Online بوده پس از ماشین Bravado Banshee 900R کمترین قیمت در میان ده ماشین سریع این بازی را نیز دارد! ماشین BF Weevil Custom از ماشین دوست داشتنی Volkswagen Beetle الهام گرفته و با قیمت ۹۸۰ هزار دلار در فروشگاه Benny’s Original Motor Works به فروش می‌رسد. البته یک نکته را نیز نباید فراموش کرد. این ماشین در حالت عادی سریع‌ترین ماشین بازی نبوده و شما برای رساندن این ماشین به حداکثر سرعت خود یعنی ۲۲۱.۲۸ کیلومتر بر ساعت، باید آن را تا بیشترین حد ممکن تقویت کنید.

لذت بردن از ماشین‌های پر سرعت در بازی GTA Online کاری ساده نیست و شما برای به دست آوردن آن‌ها نیازمند حساب بانکی پر پول در بازی هستید. با این حال به باور ما رانندگی در سریع ترین ماشین های GTA یکی از بهترین لذت‌های بازی‌های ویدیویی بوده و ارزش تلاش و کسب پول آن‌ها را دارد. نظر شما چیست؟ شما کدام ماشین در این فهرست را بیشتر دوست دارید؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما از این ماشین‌ها و دیگر ماشین‌های مورد علاقه‌تان در این بازی هستیم.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا