لتس پلی: بازی The Medium

تجربه‌ی اولین بازی انحصاری Xbox Series X|S

بهزاد شعبانی نریمان هروی ۰ ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ لتس پلی کپی لینک

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی بهزاد و نریمان هروی به پای تجربه‌ی بازی ترسناک The Medium نشسته‌اند؛ بازی‌ای که اولین انحصاری کنسول ایکس‌باکس سری ایکس|اس به حساب می‌آید و در همین روزهای ابتدایی عرضه‌اش، جنجال‌های زیادی را به پا کرده است.

این بازی ترسناک توسط استودیوی لهستانی بلوبرتیم ساخته شده؛ استودیویی که پیش از این ساخت آثاری مثل Layers of Fear و حتی Blair Witch را در کارنامه‌ی کاری خود به ثبت رسانده است.

یکی از نکات جالب توجه راجع به این اثر، نقدها و نمرات وارد شده به The Medium توسط بسیاری از سایت‌های معتبر غربی است. بسیاری این اثر یک بازی تحسین‌برانگیز و حتی عالی می‌دانند و برخی دیگر هم به نقد از ضعف‌های فنی، مدیوم را یک بازی متوسط و حتی ضعیف دانسته‌اند.

البته باید به این نکته هم توجه کرد که بازی The Medium یک اثر AA به حساب می‌آید و طبیعتا با بودجه‌ی محدودتری نسبت به عناوین AAA توسعه یافته است.

بازی مدیوم توسط بلوبرتیم توسعه یافته و توسط همین شرکت لهستانی، علاوه بر کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت، برای سیستم عامل ویندوز 10 نیز در دسترس قرار دارد. همچنین اگر از مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس هستید، می‌توانید به صورت رایگان به بازی The Medium دسترسی داشته باشید.

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments