پادکست سینمایی پاپ‌کورن تاک ۳۳: بهترین فیلم‌ها در مورد جنگ‌ جهانی دوم

از Greyhound با بازی تام هنکس تا پیانیست

۲ ۳۱ تیر ۱۳۹۹ پاپ‌کورن تاک

به سی و سومین قسمت از پادکست سینمایی پاپ‌کورن تاک خوش آمدید. این هفته هم به مانند همیشه، با هم همراه شدیم تا نگاهی به فیلم‌های جدید، کلاسیک، کالت و موضوعات داغ و جذاب سینمای هالیوود و جهان داشته باشیم.

از این قسمت از پادکست پاپ‌کورن تاک، شما می‌توانید همزمان با پخش پادکست، مطالب مرتبط با موضوع هفته را هم در سایت سرگرمی مطالعه یا حتی تماشا کنید. لیستی از ۱۰ فیلم برتر با موضوع جنگ جهانی دوم که طی ۲ دهه‌ی اخیر ساخته شده‌اند تا بررسی موشکافانه‌ی فیلم Greyhound که متاسفانه در سرگرمی نمره ۳ از ۱۰ را دریافت کرده است.

2 پاسخ به “پادکست سینمایی پاپ‌کورن تاک ۳۳: بهترین فیلم‌ها در مورد جنگ‌ جهانی دوم”

  1. سلام در مورد greyhound اصلا نظرتون را قبول ندارم کاش میشد در موردش بحث کنیم. dasboot 1981,1985 بی نظیرن که خوب بود بیشتر ازش بگید کلا ولفگانگ پترسون خوب فیلم میسازه و بقیه آثارش را هم ببینید متوجه میشید نقش اولش هم که عالی بود . بیا و بنگر come and see عالیه و دردناک. downfall هر دوش عالیه به ویژه جدیده که حرف نداره یه چیز دیگه فیلم فرار بزرگ بود که خیلی ازش تعریف کردید در حالیکه یک کمدی بود پر از اشکال در فیلمنامه و موارد غیر قابل قبول بود در کل تشکر میکنم از برنامتون اما به خاطر دس بوت نمی بخشمتون؟؟!

  2. طرفدار گفت:

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا